نسخه چاپی

زیرساخت‌های لازم در مسكن مهر گرمسار ایجاد می‌شود

فرماندار گرمسار از برنامه ریزی برای ایجاد همه زیرساخت‌های لازم در مسكن مهر این شهرستان خبر داد.

به گزارش نما به نقل از تسنیم، داریوش طاهری عصر امروز در جلسه بررسی وضعیت مسکن مهر مشاغل آزاد که با حضور نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی در مسجد بقیه الله این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: این مهم یک یاز اولویت‌های فرمانداری گرمسار است.

وی با اشاره به برخی مشکلات زیرساختی موجود در مسکن مهر گرمسار افزود: مسجد و مدرسه به عنوان مهم‌ترین نیازهای مسکن مهر در برخی قسمت‌های گرمسار است که در اولویت‌ برنامه‌های فرمانداری گرمسار قرار دارد.

فرماندار گرمسار با تأکید بر لزوم رسیدگی به وضعیت مسکن مهر این شهرستان از ایجاد فضای سبز مناسب و ایجاد امکانات و تأسیسات تلفن ثابت به عنوان دو اولویت دیگر فرمانداری گرمسار نام برد.

طاهری افزود: با توجه به اینکه طرح مسکن مهر سبب خانه‌دار شدن قشر وسیعی از مردم جامعه شده است ما مسئولان نیز موظف به پیگیری درخواست‌های مردمی و تکمیل زیرساخت‌های پروژه مذکور هستیم.

وی با اشاره به برخی موارد مطرح شده در حوزه فعالیت آبفای شهری، امور برق، مسکن و شهرسازی و دیگر نهادهای مرتبط با خدمات شهری، بر عزم جدی برای رفع موانع موجود تأکید کرد.

فرماندار گرمسار گفت: اولویت‌های زیرساختی این قسمت مهم از شهر گرمسار(مسکن مهر) شناسایی شده و به دنبال رفع مشکلات موجود در این زمینه هستیم.
ثبت: ۱۳۹۴/۶/۶

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: