نسخه چاپی

تجمع اهالی سینما به مناسبت حادثه منا

سازمان سینمایی در اطلاعیه ای اعلام كرد: مدیران سازمان سینمایی و موسسات تابعه در كنار جامعه اصناف سینمای ایران روز دوشنبه برای همدردی با خانواده قربانیان حادثه منا، در خانه سینما گرد هم می‌آیند.

به گزارش نما به نقل از مهر، در پی حادثه غم انگیز پنجشنبه دوم مهر در مراسم "رمی جمرات" در "منا" سازمان سینمایی در اطلاعیه ای اعلام کرد: سینمای ایران در روزگاری که جوانان مسلمان را در آتش جهالت می‌سوزانند و دست به تحریف اسلام می زنند، با ارائه آثار مختلف همواره همراه و تصویرگر اسلام ناب محمدی بوده و سینماگران کشورمان نیز این روزها که بی کفایتی آل سعود، موجب حادثه ای بزرگ در ایام حج و نشانده شدن غمی بزرگ بر دل مسلمانان جهان شده، با گردهمایی در کنار یکدیگر، همدردی خود را با خانواده داغ دیده حجاج جان باخته این حادثه اعلام می کنند.

در این راستا مدیران سازمان سینمایی و موسسات تابعه نیز همراه با جامعه اصناف سینمای ایران به منظور همدردی با قربانیان این فاجعه دلخراش، دوشنبه ششم مهر در ساعت ۱۸ در ساختمان وصال خانه سینما گرد هم می آیند.

سازمان سینمایی همچنین از دیگر آحاد عرصه فرهنگ و هنر کشور و فعالان هنرهای تجسمی، تئاتر، موسیقی و... دعوت می کند تا در این گردهمایی حضور یافته و همدردی خود را با خانواده قربانیان حادثه تلخ منا اعلام کنند.

۱۳۹۴/۷/۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...