نسخه چاپی

اختصاص ۴ بالگرد به قرارگاه اربعین

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای اربعین حسینی، از اختصاص چهار بالگرد برای كنترل تردد در مرز مهران خبر داد.

به گزارش نما به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سردار حسن کرمی در جلسه هماهنگی قرارگاه ظفر که با حضور نمایندگان پلیس‌های تخصصی نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی یگان‌های ویژه برگزار شد با قدردانی از تلاش‌های انجام شده در خصوص اربعین حسینی توسط سازمان‌های دولتی، فرمانداری مهران و فرماندهی انتظامی که از سال گذشته آغاز شده است، گفت: نیروی انتظامی از اربعین سال گذشته به دنبال رفع مشکلات بود که با همراهی سایر نهادها توانسته‌ایم امکانات مطلوبی را برای رفاه زائران فراهم کنیم.

وی تأکید کرد: نقاط قوت و ضعف در خصوص استقبال از زائران را در سال‌های گذشته بررسی کردیم و بر اساس نیاز زائران برنامه منظمی برای تأمین محل استراحت، خوابگاه، غذای گرم، حمل و نقل و امکانات رفاهی آن‌ها از سوی قرارگاه اربعین حسینی تبیین شده است.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا با بیان این که برقراری نظم و امنیت مطلوب در اربعین حسینی اولویت اصلی قرارگاه ظفر است، تصریح کرد: پیش بینی مقررات خاص امنیتی و در شان و منزلت زائران حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در برنامه کاری این قرارگاه قرار گرفته است.

کرمی بیان کرد: با توجه به حضور خودروهای شخصی طی سال گذشته در مرز برای انتقال زائران، امسال با تلاش همکاران مان در پلیس راهور نسبت به تهیه پارکینگ در ورودی شهر مهران اقدامات خوبی صورت گرفته است تا شاهد ترافیک و بی نظمی در این منطقه نباشیم.

وی افزود: با توجه به تجربه سال گذشته در استقبال از زائران، کمبودهایی وجود داشت که همه مسئولان در بخشهای مختلف از هم اکنون خود را برای ارائه خدمات مطلوب و مناسب به زائران آماده کرده‌اند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: مسئولان با تمام توان و عشق و علاقه ای که دارند زمینه های رفاه بیشتر زائران اربعین حسینی را در این شهرستان مرزی فراهم می‌کنند.

وی ایجاد کمربندی های غربی و شرقی و تعریض جاده و روشنایی پل زائر تا پایانه مرزی را از تدابیر اتخاذ شده برای تسهیل در تردد زائران و خودروهای آنان برشمرد و همچنین از اختصاص چهار بالگرد برای کنترل تردد به قرارگاه ظفر مستقر در مرز مهران خبر داد.

۱۳۹۴/۷/۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: