نسخه چاپی

بارسا بدون مسی در 2 دقیقه از باخت گریخت

عکس خبري -بارسا بدون مسي در 2 دقيقه از باخت گريخت

مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با برگزاری 8 بازی در 4 گروه پیگیری شد و در مهم‌ترین مصاف مورینیو با چلسی مقابل تیم سابقش،پورتو تن به شكست داد و بارسا در خانه در نبود مسی در 2 دقیقه از باخت گریخت.

به گزارش نما به نقل از فارس، مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از ساعت 22 و 15 دقیقه با برگزاری 8 بازی در 4 گروه پیگیری شد.

نتایج کامل بازی‌هادیشب به شرح زیر است:

گروه E

بارسلونا 2 - بایر‌لورکوزن یک

شاگردان انریکه در روزی که مسی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتند در خط حمله کم اثر و بی آزار بودند. البته خروج اینیستا هم در این امر بی تاثیر نبود.در نقطه مقابل لورکوزن با سیستم کنترلی و بازی منطقی سعی در گرفتن سرعت بازی و مهار سوارز و نیمار داشت که در این امر تا دقیقه 82 موفق عمل کرد اما سوارز و سرجیو روبرتو در 2 دقیقه آرزوهای لورکوزن را به باد دادند.

باته‌بوریسوف 3 - اس رم 2

رم بعد از اینکه در کالیچو با 5 گل بر کارپی غلبه کرد و در هفته گذشته لیگ قهرمانان از بارسا مساوی گرفت در مقابل باته‌بوریسوف با غرور پا به میدان گذاشت و در عین ناباوری و در غافلگیری مدافعان 3 گل از میزبان جسور خود خورد اما در نیمه دوم به بازی برگشت و 2 گل از را جبران کرد اما در نهایت نماینده ایتالیا نتوانست از باخت برد بسازد.

گروه G

پورتو 2 - چلسی یک

این دیدار از دو جهت جالب توجه بود. بازگشت مورینیو به ورزشگاه تیم سابقش و حضور کاسیاس درون دروازه پورتو که در زمان حضور ژوزه در مادرید رابطه خوبی با هم نداشتند به جذابیت بازی افزوده بود.البته چلسی به مانند لیگ برتر جزیره روز خوبی را در خط دفاع سپری نکرد تا ناکامی‌های آقای خاص ادامه داشته باشد.

مکابی رژیم اشغال‌گر قدس صفر - دیناموکیف اوکراین 2گروه Fبایرن مونیخ 5 -دینامو زاگرب صفر

بایرن که این روزها از وجود سوپر لواندوفسکی سود می‌برد در مقابل نماینده کرواسی با هت‌تریک مهاجم لهستانی به برتری رسید.

آرسنال 2 - المپیاکوس 3

شاگردان ونگر در لیگ قهرمانان به مانند چند سال اخیر نمایش چشمگیری ندارند و در خانه مقابل نماینده یونان 3 بار دروازه خود را گشوده شده دیدند.به نظر می‌رسد آرسنال در این فصل هم در لیگ قهرمانان حرفی برای گفتن نداشته باشد.گروه H

لیون صفر - والنسیا یک

زنیت 2 - خنت یک

۱۳۹۴/۷/۸

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: