نسخه چاپی

«مگس سفید» صدای قالیباف را هم درآورد

شهردار تهران با تاكید بر این موضوع كه وظایف سازمان محیط زیست برعهده شهرداری تهران نیست، گفت: موضوع مگس سفید در شهر تهران است و در مبارزه با آن شهرداری كمك می‌كند اما نباید وظایف سایر وزارتخانه‌ها را شهرداری تهران انجام دهد.

به گزارش نما به نقل از ایسنا: شهردار تهران با تاکید بر این موضوع که وظایف سازمان محیط زیست برعهده شهرداری تهران نیست، گفت: موضوع مگس سفید در شهر تهران است و در مبارزه با آن شهرداری کمک می‌کند اما نباید وظایف سایر وزارتخانه‌ها را شهرداری تهران انجام دهد.

محمدباقر قالیباف در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه شهرداری تهران در مقابله با مگس سفید، اقداماتی انجام داده است، گفت: با همکاری دانشگاه و سایر سازمان‌ها باید مبارزه با مگس سفید را انجام دهیم. طبیعتا در حال حاضر نیز تجربه بهتری پیدا کرده‌ایم،‌ البته مگس سفید پدیده‌ای است که نیازمند مطالعات بیشتری است تا بهترین روش برای مبارزه با این حشرات پیدا کنیم.

وی با بیان اینکه درخصوص مقابله با مگس‌های سفید باید روش‌های جدیدی را به کار بگیریم، افزود: همکاران در حوزه خدمات شهری این کار را انجام می‌دهند و این مساله تنها با همکاری وزارت بهداشت و محیط زیست انجام می‌شود.

شهرداری تهران تاکید کرد: موضوع مگس سفید در شهر تهران است و در مبارزه با آن شهرداری تهران کمک می‌کند اما نباید وظایف سایر وزارتخانه‌ها را شهرداری تهران انجام دهد.

۱۳۹۴/۷/۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...