نسخه چاپی

وضعیت جسمانی مجری با سابقه تلویزیون

عکس خبري -وضعيت جسماني مجري با سابقه تلويزيون

محمدرحمان نظام اسلامی كه به دلیل عفونت استخوانی در بیمارستان بستری شده بود اعلام كرد كه حالش بهتر شده و برای رفتن به اجلاس پیرغلامان حسینی از پزشكان خواسته است كه اجازه ترخیص وی را بدهند.

به گزارش نما به نقل از مهر: محمدرحمان نظام اسلامی که به دلیل عفونت استخوانی در بیمارستان بستری شده بود اعلام کرد که حالش بهتر شده و برای رفتن به اجلاس پیرغلامان حسینی از پزشکان خواسته است که اجازه ترخیص وی را بدهند.

محمدرحمان نظام اسلامی مجری تلویزیون و گوینده که حدود یک هفته است به دلیل عفونت استخوانی در بیمارستان بستری شده است درباره جدیدترین وضعیت درمانی خود گفت: امروز شنبه ۱۱ مهر از بیمارستان مرخص شدم و خوشبختانه حالم رو به بهبود است.

وی ادامه داد: من از پزشکان بیمارستان خواهش کردم تا اجازه دهند از بیمارستان مرخص شوم و طی دو روز آینده بتوانم به اجلاس پیرغلامان حسینی در شیراز بروم.

این گزارشگر رادیو در سال های دفاع مقدس که به دلیل عفونت استخوانی ناشی از ترکش های بدنش در بیمارستان بستری شد، درباره رفتنش به اجلاس پیرغلامان بیان کرد: این اجلاس به امام حسین (ع) تعلق دارد و من اطمینان دارم که برایم مشکلی پیش نخواهد آمد.

نظام اسلامی در پایان درباره وضعیت جسمانی فعلی خود عنوان کرد: پای من به دلیل اینکه پلاتین دارد هرازگاهی دچار آزردگی هایی می شود. با این حال توکل ما بر خداست. هم اکنون خیلی بهتر شده ام و پزشکان به اندازه یک ماه به من دارو داده اند که باید آنها را مصرف کنم.

محمدرحمان نظام اسلامی مجری با سابقه تلویزیون که از جانبازان جنگ نیز است و مردم چهره و صدای او را با برنامه صبحگاهی «صبح بخیر ایران» می شناسند، چندی پیش به دلیل عفونت استخوانی ناشی از اصابت ترکش های زمان جنگ در بیمارستان خاتم الانبیا بستری شد و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت.

۱۳۹۴/۷/۱۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: