نسخه چاپی

بی‌بی‌سی مانع از تحقیقات در خصوص آزار و اذیت كودكان شد

پلیس انگلیس، بی‌بی سی را متهم كرده است كه به روند تحقیقات پلیس انگلیس در خصوص آزار و اذیت جنسی كودكان ضربه زده و اقدامات این شبكه خبری جلوگیری از قربانی شدن كودكان بیشتر در آینده را به خطر انداخته است.

به گزارش نما به نقل از تلگراف، پلیس انگلیس در حالی شبکه بی‌بی سی را متهم به ضربه زدن به روند تحقیقات مربوط به پرونده آزار و اذیت جنسی کودکان کرده است که شبکه «یک» بی‌بی سی در مستندی یک ساعته که شب گذشته پخش شده، تحقیقات انجام شده در این خصوص را مورد انتقاد قرار داده است.پلیس انگلیس تحقیقاتی را در خصوص دست داشتن سیاستمداران ارشد این کشور در پرونده آزار و اذیت جنسی کودکان آغاز کرده است.در این برنامه تلویزیونی، یک مرد که تنها نام وی دیوید اعلام شده، مدعی شده است که از سوی برخی فعالان مجبور شده است تا اتهاماتی را علیه اعضای حاکمیت انگلیس مطرح کند. پلیس انگلیس ضمن انتقاد نسبت به پخش این فیلم از سوی بی‌بی سی، این اقدام را مانع بزرگی برای ادامه تحقیقات ارزیابی کرده که می‌تواند تاثیر منفی زیادی را بر روند تحقیقات داشته باشد.
«دیوید» مدعی شده است که برخی اتهاماتی که علیه مقام‌های سیاسی انگلیس مطرح کرده واقعیت نداشته و برخی افراد دیگر از وی خواسته‌اند تا این مسائل را مطرح کند.

۱۳۹۴/۷/۱۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...