نسخه چاپی

تخلف فدراسیون كشتی و سكوت وزارت ورزش

حضور و فعالیت رسمی و طولانی نایب رئیس فدراسیون كشتی در بسیاری از رویدادهای ورزشی داخلی و بین المللی درحالی صورت گرفته كه وزارت ورزش هنوز هیچ حكمی برای علیرضا حیدری صادر نكرده است.

به گزارش نما به نقل از مهر، وزارت ورزش در تاخیری ۲۰ ماهه هنوز حکم رسمی علیرضا حیدری را صادر نکرده و این در حالی است که فدراسیون کشتی در تخلفی آشکار در این مدت نسبتا طولانی، همواره از این قهرمان بزرگ و عنوان‌دار در رویدادهای مختلف رسمی و داخلی به عنوان نایب رئیس یاد کرده است.

این در حالی است که رسول خادم به عنوان رئیس فدراسیون همان زمان فقط به طور شفاهی و حکمی داخلی دست به انتصاب علیرضا حیدری در این مسئولیت زد اما وزارت ورزش هنوز حکم رسمی برای وی صادر نکرده است.

از سویی دیگر متولیان وزارت ورزش نیز نه تنها در این مدت، حکمی برای فعالیت رسمی و قانونی علیرضا حیدری صادر نکردند بلکه در مواجهه با حضور و فعالیت وی در بسیاری از رویدادهای داخلی بین المللی همچون جام جهانی تهران و معرفی وی به عنوان نایب رئیس فدراسیون کشتی، هیچ واکنشی نشان نداده است.

سوال اینجاست که اگر وزارت ورزش علیرضا حیدری را به عنوان نایب رئیس فدراسیون کشتی تایید کرده پس چرا هنوز بعد از ۲۰ ماه حکمی برای او صادر نکرده و اگر صلاحیت وی هنوز از سوی وزارت ورزش تایید نشده، چرا در این مدت، اجازه فعالیت رسمی به او داده شده است؟

به هر حال اقدام فدراسیون کشتی و همچنین سکوت و کم توجهی وزارت ورزش در این رابطه عجیب و قابل تامل به نظر می رسد و هنوز مشخص نیست، سیاست یک بام و دو هوای طرفین این داستان چه دلیل موجه و قانونی دارد.

۱۳۹۴/۷/۲۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: