نسخه چاپی

كفاشیان: روی اشتباه دروازه‌بان از ژاپن گل خوردیم

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: مقابل ژاپن خوب بازی كردیم و روی اشتباه دروازه‌بان‌مان گل خوردیم.

به گزارش نما به نقل از فارس، علی کفاشیان پس از تساوی یک بر یک ایران مقابل ژاپن در دیدار دوستانه در جمع خبرنگاران گفت: بازی خیلی خوبی بود بازی را با نایب رئیس ژاپن دیدیم و بهتر از ژاپن بازی کردیم.

وی ادامه داد: بازی خیلی خوبی بود، توپ بیشتر در دست بازیکنان ما بود و از نحوه بازی بازیکنان ایران راضی بودم ما روی اشتباه دروازه‌بان خودمان گل خوردیم.

رئیس فدراسیون فوتبال درمورد اینکه پرونده کی‌روش و کمیته اخلاق به چه مرحله‌ای رسیده گفت: این مساله مرحله‌ای ندارد از نظر من تمام شده است و پرونده‌ای هم وجود ندارد کار کی‌روش قانونی بوده است.

کفاشیان درمورد استعفای سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: ناظم الشریعه از صحبت‌هایی که با او انجام شده بود ناراحت بود اما اکنون کارش را انجام می‌دهد و تا جام جهانی سرمربی تیم ملی ایران خواهد بود.

وی درمورد اینکه تعطیلات لیگ زیاد است و نمی‌شد بازی با ژاپن قبل از بازی با عمان باشد گفت: تیم ملی براساس برنامه مشخص کارش را انجام می‌دهد بعد از مسابقات مقدماتی تا فروردین دیگر بازی نداریم و فقط تعطیلات نیم فصل لیگ است ژاپن هم با سوریه در عمان بازی داشت و نمی توانستیم با آنها قبل از این تاریخ بازی کنیم.

۱۳۹۴/۷/۲۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: