نسخه چاپی

افراد با این گروه خونی مدیران موفقی هستند

افراد با گروه خونی O افرادی با ویژگی‌های مثبت بوده و در رهبری و مدیریت بسیار توانمند هستند.

به گزارش نما به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان: افراد با گروه خونی O افرادی با ویژگی‌های مثبت بوده و در رهبری و مدیریت بسیار توانمند هستند.

گروه خونی O یکی از انواع گروه خونی بسیار قدمت‌دار بوده که به نیاکان ما در گذشته بر می‌گردد.

افراد با این گروه خونی نقش مهمی را این روزها در جامعه ایفا می‌کنند، چرا که افراد با گروه خونی O قدرت بالایی در رهبری، تمرکز داشته و انرژی بالایی در مدیریت دارند.

زمانی که آنها در شرایط اضطراب و استرس قرار دارند، به خوبی می‌توانند انرژی خود را حفظ کرده و به نوعی بیش فعال شوند.

رژیم غذایی ضعیف، عادات ناسالم و کمبود فعالیت‌های ورزشی و افزایش میزان استرس آنها را به شدت حساس کرده و اثرات متابولیک جانبی چون چاقی، غده تیروئید و مقاومت به انسولین را در آنجا تحریک می‌کند.

گفتنی است که وراثت و ژنتیک این اجازه را به افراد می‌دهد تا قوی و سالم مانده و عمر طولانی داشته باشند.

افراد با گروه خونی O مستعد ابتلا به بیماری‌های خاصی نظیر اختلالات عملکرد تیروئید و زخم‌ها هستند. همچنین این افراد سطح هورمون تیروئید پایینی داشته و میزان ید در آنها به میزان کافی می‌باشد.

خستگی، چاقی و احتباس مایعات از دیگر عوارض عدم تعادل هورمون‌های تیروئید در بدن می‌باشد.
اگر شما نیز جزو گروه خونی O هستید، به احتمال زیاد بیش از سایر گروه‌های خونی از میزان اسید معده باال برخوردار خواهید بود. این مشکل غالبا زخم‌های معده و التهاب آن را به بار می‌آورد.

نکته جالب‌تر این است که گروه خونی افراد با شخصیت آنها ارتباط نزدیکی دارد. افراد با گروه خونی O دارای شخصیت‌هایی با وجدان، مسئولیت‌پذیر، عملی، متعهد، متمرکز و سازمان یافته‌اند.

اعتقاد بر این است که آنها درک بهتری از جهت‌گیری‌ها داشته و مسائل منطقی را بهتر درک می‌کنند.

استرس غالبا باعث ایجاد خشم و بیش‌فعال شدن افراد می‌گردد که افراد با گروه خونی O بیشتر مستعد رفتارهای مخرب و پرخاشگرانه هستند، به خصوص در زمانهایی که خسته بوده و افسرده و بی‌حوصله هستند.

توصیه می‌شود که این افراد از مصرف قهوه و الکل پرهیز کنند، چرا که قهوه می‌تواند به آنها آسیب جدی وارد کرده و سطح آدرنالین و نورآدرنالین را در آنها افزایش دهد؛ لذا توصیه می‌شود که تا حد امکان ورزش را در برنامه‌های روزمره خود داشته باشند و به این طریق به آرامش برسند.

ایروبیک از جمله فعالیت‌های ورزشی توصیه شده به این گروه خونی می‌باشد که لازم است 30 تا 45 دقیقه در هفته آن را انجام دهند.

در پایان باید افزود که این دسته از افراد لازم است تمام وعده‌های غذایی را داشته باشند و در هنگام میل کردن غذا آهسته و آرام غذا را بجوند.

۱۳۹۴/۷/۲۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: