نسخه چاپی

شهادت دانشجوی اهل شهرری در سوریه

عکس خبري -شهادت دانشجوي اهل شهرري در سوريه

امین كریمی دانشجوی بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) در حین انجام مأموریت در حومه شهر حلب در سوریه به شهادت رسید.

به گزارش نما به نقل از فارس: امین کریمی دانشجوی بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) در حین انجام مأموریت در حومه شهر حلب در سوریه به شهادت رسید.

نوید خلیفه مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) از شهادت دانشجوی بسیجی این دانشگاه در حین انجام مأموریت در حومه شهر حلب در سوریه خبر داد.

وی با بیان اینکه امین کریمی از دانشجویان رشته برق الکترونیک در مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل بوده است، اظهار داشت: این شهید بزرگوار در دفاع از حرم مطهر حضرت زینب (س) و در ایام تاسوعا و عاشورا به‌دست نیروهای تکفیری در کشور سوریه به فیض عظیم شهادت نائل آمد.

مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) گفت: دانشجوی شهید امین کریمی سال‌ها با عشق و ارادت به سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) به خادمی خاندان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام مشغول بود، هتک حرمت تروریست‌های مورد حمایت مستکبران و کشورهای مرتجع منطقه به اماکن مقدسه در سوریه را برنتافت و برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) راهی سوریه شد. این شهید بزرگوار سرانجام پاداش اخلاص خود را گرفت و در ماه محرم در نبرد با سرسپردگان صهیونیسم جهانی به شهادت رسید و به دیدار مولای خود حضرت اباعبدالله (ع) شتافت.

مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد یادگار امام (ره) در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به شهادت یکی دیگر از دانشجویان بسیجی این دانشگاه در آذر ماه 92 در دفاع از حرم حضرت زینب (س)، از برنامه بسیج دانشجویی این دانشگاه برای برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم دانشگاه در آینده نزدیک خبر داد.

۱۳۹۴/۸/۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: