نسخه چاپی

رای انضباطی فدراسیون والیبال برای شهرداری ارومیه

جلسه فوق العاده كمیته انضباطی فدراسیون والیبال به منظور رسیدگی به گزارش ناظر مسابقه بین تیمهای شهرداری ارومیه و بانك سرمایه تشكیل شد.

به گزارش نما به نقل از میزان، یوسفی مدیرعامل باشگاه ارومیه و کردستانچی دبیر هیات والیبال ارومیه درجلسه حضور داشتند.

ابتدا گزارش ناظر مسابقه قرائت شد مفاد این گزارش حکایت از رفتار دور از انتظار برخی تماشاگران منتسب به تیم شهرداری ارومیه داشت که به برخی بازیکنان تیم مقابل توهین کرده اند. قسمتی از فیلم مسابقه مورد بازبینی قرار گرفت و اعضاء کمیته انضباطی هریک نقطه نظرخود را بیان کردند. اظهارات یوسفی و کردستانچی به طور کامل استماع شد و با اعلام ختم رسیدگی پس از بحث و مشورت رای کمیته انضباطی فدراسیون به شرح زیر اعلام شد:

"نظر به اینکه برخی تماشاگران منتسب به تیم شهرداری ارومیه در بازی مورخ ۲۹/۷/۹۴ بین تیمهای شهرداری ارومیه و بانک سرمایه بارفتار نامناسب جو ورزشگاه را مورد تاثیر قرار داده اند و برخورد ایشان مغایر با اصول جوانمردی و روحیه ورزشکاری بوده است.

بنابراین با اختیارات حاصله از ماده ده آئین نامه انضباطی به ویژه بند ۳۹ آن به تیم شهرداری ارومیه در این خصوص تذکرکتبی داده شد . چنانچه این گونه رفتار ناشایست تکرار گردد تدابیر شدیدتر از جمله محرومیت از حضور تماشاگر در زمین مسابقه اتخاذ خواهد گردید.

همچنین باشگاه شهرداری ارومیه مبلغ یک صد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید. لیدرهای این تیم نیز دو جلسه از حضور در سالن مسابقه محروم شدند."

۱۳۹۴/۸/۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: