نسخه چاپی

پرونده تعرض 4 افغانی در مرحله دادرسی

رئیس كل دادگستری تهران درباره آخرین وضعیت پرونده تعرض 4 افغانی به توریست زن در فرحزاد گفت: تمام متهمین پرونده بازداشت هستند، هنوز حكمی صادر نشده و فعلا در مرحله دادرسی است.

به گزارش نما به نقل از تابناک: رئیس کل دادگستری تهران درباره آخرین وضعیت پرونده تعرض 4 افغانی به توریست زن در فرحزاد گفت: تمام متهمین پرونده بازداشت هستند، هنوز حکمی صادر نشده و فعلا در مرحله دادرسی است.

روز شنبه 29 شهریور ماه بود که ماجرای آزار و اذیت یک توریست زن در فرحزاد تهران اتفاق افتاد.

ماجرا از این قرار بود که در مسیر کوهستانی مناطق شمال تهران ۴ افغانی غیرمجاز یک زن توریست فرانسوی را مورد آزار و اذیت قرار دادند. بعد از رهایی این زن خود را به کلانتری رساند و طرح شکایت کرد. عوامل کلانتری بلافاصله با شناسایی متعرضین یک نفر از متهمان را که در یکی از نقاط کوهستانی مخفی شده بود دستگیر و طی یک سلسله عملیات پلیسی سه نفر دیگر از متجاوزین را در مرز افغانستان دستگیر و در نهایت هر چهار نفر متهم به همراه پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

در جریان تحقیقات از توریست ۲۳ ساله تبعه فرانسه، مشخص شد وی از کوهنوردان حرفه ای بوده که ۱۴ شهریور امسال از طریق مرز ارمنستان وارد ایران شده بود. شاکی به ماموران گفت: کوه های ایران را در اینترنت دیده بودم و علاقه زیادی به کوهنوردی در تهران داشتم. در حال کوهنوردی در منطقه فرحزاد بودم که چهار مرد جوان سد راهم شده و با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند.

به گفته علی اسماعیلی رئیس کل دادگستری تهران 31 شهریور ماه هم پرونده این اتفاق به دادگاه کیفری یک فرستاده شد. اینکه آیا تجاوز رخ داده است یا خیر، به نظریه پزشکی قانونی بستگی دارد و دادگاه این موضوع را رسیدگی و حکم قطعی را اعلام می‌کند.

اسماعیلی درباره آخرین وضعیت این پرونده در دادگاه گفت: متهمین پرونده بازداشت هستند، پرونده در مرحله دادرسی است و هنوز حکم آن صادر نشده است.

۱۳۹۴/۸/۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: