نسخه چاپی

آخرین نفس های آل سعود در عربستان

"مجتهد" افشاگر اسرار آل سعود نوشت: عربستان با محمد بن سعود و محمد بن عبدالوهاب آغاز شد و با محمد بن نایف و محمد بن سلمان پایان خواهد یافت.

به گزارش نما به نقل از العالم، مجتهد که به دلیل افشای مسائل پشت پرده خاندان حاکم در عربستان شهرت و هواداران بسیاری را در این کشور کسب کرده، در صفحه تویتر خود نوشت: این جمله اکنون در بین آل سعود در عربستان رواج دارد که کشور عربستان با محمدین (محمد بن سعود و محمد بن عبدالوهاب) آغاز شد و با محمدین (بن نایف و بن سلمان) پایان خواهد پذیرفت.

وی افزود: به نظر می رسد تکیه و امید بستن به محمد بن نایف تماما از بین رفته است زیرا عده بسیاری کسانی که فکر می کردند محمد بن نایف را به منزله سوپاپ اطمینان خاندان حاکم به شمار می بردند، اکنون وی را مانعی درراه نجات این خاندان می دانند.

مجتهد نوشت: گام هایی - برای تشکیل گروه فشاری که موافقت اکثر اعضای خاندان و علما و چه بسا خود شاه را کسب کند- یا صدور بیانیه ای از خاندان سعودی- که محمدین را در کار انجام شده بگذارد- برداشته شده است.
وی افزود: تکاپو در خاندان سعودی برای تبدیل کردن تایید محرمانه احمد بن عبدالعزیز به تلاش عملی در حال انجام است تا این تلاش در نهایت به جایی برسد که احمد بتواند قدرت را به عنوان شاه یا ولیعهد همراه با اختیارات کامل بدست بگیرد.

مجتهد در پایان نوشت: دلیل آنهایی که احمد را تبلیغ کنند، این است که معتقدند ریسک ناشی از کوشش به منظور به قدرت رساندن احمد کمتر از فجایع حتمی است که ماجراجویی بن سلمان به همراه خواهد داشت.

۱۳۹۴/۸/۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...