نسخه چاپی

پوشش اورژانسی دربی 81

مدیر روابط عمومی اورژانس؛ جزئیات پوشش امدادی دربی 81 را تشریح كرد.

به گزارش نما به نقل از تسنیم، مسابقه دو تیم پایتخت در روز 8 آبان برای دربی 81 همچون همه سال با پوشش امدادی مرکز اورژانس تهران همراه است. در این رابطه حسن عباسی مدیر روابط عمومی اورژانس تهران به تسنیم گفت: در بازی بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس تعداد 10 دستگاه آمبولانس، 2 دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک دستگاه خودروی فرماندهی به‌همراه حدود 30 نفر پرسنل اعم از پزشک، پرستار و تکنسین فوریت‌های پزشکی، پوشش امدادی پزشکی این مسابقه را بر عهده دارند.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران ادامه داد: استقرارها در ورزشگاه آزادی و خیابان‌های اطراف آن دایر شده است و یک دستگاه آمبولانس نیز از شب قبل بازی برای پوشش امدادی هواداران شهرستانی که از ساعت‌ها قبل به محل مسابقه می‌رسیدند، مستقر و بقیه استقرارها نیز از ساعت 8 صبح امروز جمعه در محل استادیوم آزادی و خیابان‌های اطراف صورت پذیرفت و تا پایان مسابقه (تخلیه کامل ورزشگاه ) ادامه خواهد داشت.

عباسی با توجه بارانی بودن هوا درباره تمهیدات اورژانس برای دربی 81 عنوان کرد: شاید به دلیل بارانی بودن هوا؛ تماشاچیان کمتری بیایند که خلاف آن هم وجود دارد زیرا این دو تیم تهرانی در دربی‌ها تماشاچیان بسیاری را به استادیوم می‌کشانند.

۱۳۹۴/۸/۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: