نسخه چاپی

قدردانی سازمان بسیج دانشجویی از حضورمردم در راهپیمایی 13 آبان

به گزارش نما- خبرگزاری میزان نوشت:سازمان بسیج دانشجویی با صدور بیانیه‌ای از حضور پرشور دانشجویان و آحاد مردم در راهپیمایی 13 آبان روز استکبار ستیزی قدردانی کرد.


در ابتدای این بیانیه آمده است: چندی است عده‌ای به ظاهر ساده‌اندیش و به واقع مغرض پس از فرصت بدست آمده حاصل از مذاکرات هسته‌ای و توافق برجام در پی القای تغییر رفتار آمریکا و استکبار در قبال نظام اسلامی بر آمده‌اند و سعی در بزک کردن چهره دشمن و فراموشی شعار راهبردی «مرگ بر آمریکا» دارند.

این بیانیه ادامه می‌دهد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب در دیدار روز گذشته خود با دانشجویان و دانش آموزان تاکید کردند «شعار و فریاد مرگ بر آمریکای ملت ایران دارای پشتوانه‌ی قوی عقلانی و منطقی و برگرفته از قانون اساسی و تفکرات اصولی است که ظلم و ستم را برنمی‌تابد». شعار مرگ بر آمریکای امروز مردم ایران حامل پیامی روشن هم برای مستکبرین و هم دست نشاندگان داخلی آنان است.

این بیانیه تاکید می‌کند: چهره پلید آمریکا و دستان آلوده به خون این دشمن دیرین جمهوری اسلامی هرگز با توجیه های سخیف دست نشاندگانش در کشور ها پاک نمی‌شود و حضور پرشور جوانان انقلابی و دانشجویان و دانش آموزان در کنار آحاد مردم در راهپیمایی ضد استکباری امروز بار دیگر نشان داد ملت انقلابی بی‌توجه به این ترفندهای دشمن با بصیرت بالای خود هرگز جنایات آمریکا را فراموش نکرده و نخواهد کرد و شعار مرگ بر آمریکا را همواره بعنوان راهبرد استکبار ستیزی خود به گوش جهانیان می‌رساند.

بسیج دانشجویی در این بیانیه ضمن هشدار به مسئولین کشور از آنها خواسته شده تا در برابر پروژه‌های نفوذ دشمن که بارها مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده است بخصوص پس از برجام هوشمندانه عمل کنند و به این نکته نیز تاکید شده است که هر اقدامی جهت برقرای رابطه با دولت مستکبر آمریکا ، همانند شعارهای امروز مردم واکنش سخت ملت و جوانان انقلابی را در پی خواهد داشت.

در پایان این بیانیه از حضور پرشور مردم و بخصوص دانشجویان انقلابی در راهپیمایی 13 آبان که تحت عنوان «فصلی نو از مبارزه با استکبار» از مقابل دانشگاه تهران آغاز شده بود، تشکر و قدردانی بعمل آمد.

۱۳۹۴/۸/۱۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: