نسخه چاپی

فرضیه پلیس در باره مرگ مشكوك زن و شوهر قائمشهری

به گزارش نما - ایران نوشت:پیدا شدن پیکر سوخته مرد جوان در داخل خودرویش پلیس قائمشهر را در برابر یک معمای جنایی پیچیده قرار داد.

جسد این مرد در حالی در داخل خودروی پراید سفید رنگش پیدا شد که بر اثر شدت سوختگی تنها اسکلتی از استخوان‌های وی بر جای مانده بود. بنا بر این گزارش، صبح روز دوشنبه 11 آبان ماه امسال بود که یکی از ساکنان منطقه کمربندی کفشگرکلای قائمشهر در حال عبور از حاشیه رودخانه تالار با خودروی سفید رنگی روبه‌رو شد که کاملاً سوخته بود. وی با احتمال اینکه حادثه‌ای ناگوار رخ داده باشد بسرعت پلیس را در جریان ماجرا قرار داد.

دقایقی بعد از این تماس تیمی از مأموران پلیس قائمشهر با حضور در محل حادثه به تحقیق در این باره پرداختند. در بازرسی‌های انجام گرفته مأموران دریافتند اسکلت مردی که سرنشین خودرو بوده به‌صورت کاملاً سوخته در قسمت صندلی جلو و روی صندلی راننده و شاگرد قرار دارد. بدین ترتیب با احتمال اینکه مرد جوان قربانی حادثه‌ای جنایی شده باشد، تحقیقات با حضور سرهنگ طبری فرمانده پلیس قائمشهر ادامه یافت. در مدت زمان کوتاهی هویت قربانی حادثه از سوی پلیس شناسایی شده و مشخص شد که او از اهالی همین شهرستان بوده است.
مرگ مرموز همسر قربانی
در حالی که تحقیقات مأموران درباره علت و چگونگی حادثه آتش سوزی پراید و مرگ دلخراش راننده‌اش ادامه داشت، ‌پلیس اطلاعاتی به دست آورد که نشان می‌داد همسر جوان این مرد چند روز پیش به طور اسرار آمیزی در شهر فیروز کوه جان‌باخته است و تحقیقات پلیسی درباره آن ماجرا در حال انجام است.
فرضیه‌های پلیسی
با به دست آمدن این اطلاعات مأموران با طرح فرضیه‌هایی اقدامات خود را برای کشف حقیقت ماجرا آغاز کردند.

در نخستین فرضیه آنها احتمال دادند قربانی حادثه به خاطر تأثر ناشی از مرگ همسرش با حضور در این منطقه خلوت با ایجاد آتش سوزی در خودرو ، مرگی خود خواسته را انتخاب کرده است.

بر اساس تحقیقات پلیس شرایط قرار گرفتن جسد که نشان می‌دهد پیش از مرگ راننده در پشت فرمان خودرو نشسته بوده و از سوی دیگر اعتیاد قربانی حادثه به مواد مخدر، وقوع این حادثه را با فرضیه خودکشی قوت می‌بخشد.

در فرضیه دیگر این بحث مطرح شده که ممکن است مرد جوان در اتفاقی ناخواسته دست به جنایت زده و همسر خود را از پای در آورده و بعد از آن تحت تأثیر عذاب وجدان به این منطقه آمده و خودکشی کرده باشد.
اما فرضیه دیگر این است که احتمال دارد مرد جوان قربانی انتقامجویی هولناکی شده و بعد از قتل از سوی عامل یا عاملان جنایت برای صحنه‌سازی در پشت فرمان پراید قرار داده شده و سپس خودرو‌اش به آتش کشیده شده باشد. در همین راستا جسد قربانی حادثه در حالی برای انجام بررسی‌های تخصصی درباره زمان و علت مرگ به پزشک قانونی منتقل شده است که غیر از اسکلت چیزی از بدن او نمانده و این کار متخصصان را برای کشف حقیقت با مشکل روبه‌رو می‌کند.

۱۳۹۴/۸/۱۴

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: