نسخه چاپی

رد شكایت وكیل مهدی هاشمی از نمایندگان

شكایت وكیل مهدی هاشمی از تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از جمله احمد توكلی نماینده مردم تهران، در شعبه چهارم دادسرای فرهنگ و رسانه منع تعقیب خورد.

به گزارش نما به نقل از تسنیم: سید وحید ابوالمعال وکیل مهدی هاشمی به شکایت خود علیه چند نماینده مجلس شورای اسلامی از جمله احمد توکلی نماینده مردم تهران اشاره کرد و گفت: سال گذشته به خاطر اظهارات تعدادی از نماینده‌ها از جمله آقای توکلی در قالب نامه‌ای که در ابتدا به امضای 33 نفر و سپس افزون بر 100 نماینده رسیده بود، شکایتی را در شعبه چهارم دادسرای فرهنگ و رسانه طرح کردم.

این وکیل دادگستری توضیح داد: نمایند‌گان مجلس در نامه‌ای که امضا کرده بودند، مدعی شدند من اظهاراتی را درباره کیفرخواست آقای هاشمی داشته‌ام در حالی که اینگونه نبود و مسائل مطرح شده در نامه نمایندگان مجلس، کذب بود.

ابوالمعالی ادامه داد: بعد از طرح شکایت و به رغم اینکه مستندات شکایت را ضمیمه شکایت‌نامه کرده بودم، بازپرس پرونده با استناد به فقر مستندات شکایت، قرار منع تعقیب صادر کرده است و این قرار نیز به من ابلاغ نشده است. البته دفتر شعبه بازپرسی مدعی است، قرار صادره به فردی در دفتر من ابلاغ شده که من این فرد را نمی‌شناسم و چون زمان اعتراض نیز گذشته، قرار صادره قطعی شده است.

۱۳۹۴/۸/۱۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: