نسخه چاپی

تعطیل شدن برندها یكی پس از دیگری

رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینكه تعدادی از برند‌های خارجی بدون مجوز بسته شده، گفت: تعداد زیادی از برند های مختلف، در صنوف پوشاك،كیف و كفش، لوازم آرایشی و بهداشتی و .. در حال فعالیت هستند كه هیچ گونه مجوزی برای این كار از داخل و خارج كشور ندارند.

به گزارش نما به نقل از تسنیم، علی فاضلی با اعلام این خبر اظهار کرد: خیلی از برند‌ها در کشورما در قالب فعالیت‌های صنفی در حال فعالیت هستند و از تابلوهای برند‌های خارجی استفاده می کنند اما نه در داخل کشور و نه خارج از کشور هیچ گونه امتیاز نمایندگی، ثبت نکرده اند.

وی افزود: این برند ها بدون داشتن نمایندگی از شرکت های خارجی و مجوز داخلی درحجم وسیعی در صنوف پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی، کیف و کفش و .. فعالیت دارند و از نام برند های یاد شده سوء استفاده می‌کنند.

رئیس اتاق اصناف ایران ادامه داد: در سه ماهه اخیر برخی از این دسته صنوف متخلف شناسایی و بسته شده اند و بقیه این برند‌ها نیز در حال شناسایی هستند.

وی با بیان اینکه اتاق اصناف در بخش بازرسی های صنفی با کمبود نیرو و بودجه مواجه است، خاطر نشان کرد: ۸ ماه است دولت پولی بابت پرداخت جرایم صنوف ، که باید به خزانه ما واریزمی کرد، پرداخت نکرده و ما حتی نمی دانیم که این رقم چقدر است.

فاضلی تصریح کرد: برای بازرسی‌های ۱۳۵۰ نیرو در کل کشور دارم که با این تعداد نمی توانیم به طور کامل، کل کشور را به درستی نظارت کنیم.

وی در پایان گفت: در صورتی که واحدی بدون پروانه فعالیت کند، ظرف مدت ۱۵ روز باید مغازه خود را جمع کند که فست فود kfc شهرک غرب تهران نیز در این راستا پملب شد.

۱۳۹۴/۸/۱۹

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...