نسخه چاپی

استیماچ: نیم‌ساعته با سپاهان به‌توافق رسیدم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: مذاكره خیلی كوتاهی با باشگاه داشتم و در مدت نیم ساعت به توافق رسیدیم.

به گزارش نما به نقل از تسنیم، ایگور استیماچ در حاشیه نخستین حضورش در تمرین طلایی‌پوشان درباره توافق با باشگاه سپاهان اظهار داشت: مذاکره خیلی کوتاهی با باشگاه داشتم و در مدت نیم ساعت به توافق رسیدیم و از مدیرعامل باشگاه و همچنین مدیر کارخانه فولاد مبارکه تشکر می‌کنم.

وی با ابراز خرسندی از حضور در سپاهان افزود: برخی دوستان من مانند بوناچیچ و کرانچار که در گذشته هدایت این تیم را برعهده داشتند، درباره سپاهان برای من گفته‌اند و این تیم برای مردم کرواسی بسیار شناخته شده است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: می‌دانم که سپاهان نام‌آورترین و پرافتخارترین باشگاه ایران است و من آمدم تا با کمک هم این مدال‌ها و جام‌ها را برای سپاهان تکرار کنیم البته اگر در شروع فصل حضور پیدا می‌کردم کار آسان‌تر بود اما اکنون هم با وجود سختی کار تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم.

وی بیان کرد: نخستین هدف ما این است که در مسابقات باقی مانده از نیم‌فصل نخست با شناخت حریفان حداکثر امتیازات را به دست آوریم و پس از آن برای حضوری خوب در نیم‌فصل دوم آماده شویم.

استیماچ درباره دستیاران احتمالی خود در این تیم تصریح کرد: برای این مسئله وقت بیشتری نیاز دارم که فکر کنم و تصمیم‌ بگیرم اما به طور قطع دو دستیار کروات به تیم اضافه می‌شوند تا با تجربه خود به ما در رسیدن به اهدافمان کمک کنند.

وی خاطرنشان کرد: از دوستانم شنیده‌ام که سپاهان هواداران احساسی و عاطفی دارد و من این تماشاگران را که مانند هواداران تیم شهر من در کرواسی هستند دوست دارم و امیدوارم بتوانیم با حمایت هواداران در بازگشت به روزهای پرافتخار سپاهان موفق باشیم.

۱۳۹۴/۸/۲۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: