نسخه چاپی

سینما جان تازه ای می گیرد

غلامرضا فرجی سخنگی شورای صنفی نمایش اعلام كرد كه سه فیلم «ناهید»، «این سیب هم برای تو» و «شیفت شب» آثاری هستند كه از این هفته اكران عمومی خود را آغاز می‌كنند.

به گزارش نما به نقل از ایسنا، غلامرضا فرجی سخنگی شورای صنفی نمایش اعلام کرد که سه فیلم «ناهید»، «این سیب هم برای تو» و «شیفت شب» آثاری هستند که از این هفته اکران عمومی خود را آغاز می‌کنند.

به گفته او؛ فیلم «ناهید» ساخته آیدا پناهنده در گروه «کورش» به نمایش در می‌آید، همچنانکه فیلم «این سیب هم برای تو » به کارگردانی سیروس الوند در گروه اریکه ایرانیان و «شیفت شب» کار نیکی کریمی در گروه سینما آزادی اکران می‌شوند و نمایش فیلم «محمد رسول الله (ص)» کار مجید مجیدی نیز ادامه خواهد داشت.

«ناهید» اولین ساخته سینمایی بلند آیدا پناهنده و از محصولات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است که در خلاصه داستان آن آمده است:

«ناهید» که با داشتن یک پسر از همسرش جدا شده است، سعی می‌کند ضمن حفظ حضانت فرزندش، با شرایط جدید زندگی خود کنار بیاید.

ساره بیات، پژمان بازغی و نویدمحمدزاده بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

همچنین «این سیب هم برای تو» تازه‌ترین سیروس الوند داستان دو دختر جوان است که با هم دوست هستند و در حالی که یکی از آنها نامزد دارد، رابطه عاشقانه‌ای بین نامزد دختر با دوست او برقرار شده است و ...

پژمان بازغی، رعنا آزادی‌ور، چنگیز جلیلوند، پریناز ایزدیار و امیرعلی دانایی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

پخش فیلم «این سیب هم برای تو» را هدایت فیلم برعهده دارد.

«شیفت شب» ساخته نیکی کریمی با بازی محمدرضا فروتن، لیلا زارع، امیرحسین آرمان، امیر آقایی، نیکی کریمی، سحر قریشی، حسین پاکدل، اکبر رحمتی، روح‌الله محرابی، سعیده عرب، شایان خلیلی، یاس نوروزی و گوهر خیراندیش روایت زنی به نام ناهید است که در خیابان‌های تهران به دنبال شوهرش می‌گردد تا راز زندگی‌شان را کشف کند.

هر سه فیلم پیش از این در سی و سومین جشنواره فیلم فجر یه نمایش درآمده‌اند.

۱۳۹۴/۸/۲۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: