نسخه چاپی

گذرنامه زائران اربعین در مرزها صادر نمی‌شود

فرمانده قرارگاه ظفر از آغاز به كار رسمی این قرارگاه عملیاتی از روز یكشنبه خبر داد و گفت: در سه مرز مهران، شلمچه و چزابه، آماده خدمت رسانی به زوار اربعین هستیم.

به گزارش نما به نقل از ایسنا: فرمانده قرارگاه ظفر از آغاز به کار رسمی این قرارگاه عملیاتی از روز یکشنبه خبر داد و گفت: در سه مرز مهران، شلمچه و چزابه، آماده خدمت رسانی به زوار اربعین هستیم.

سردار حسن کرمی با تاکید بر اینکه زائرین بدون داشتن گذرنامه و روادید به مرزها مراجعه نکنند، اظهار کرد: ورودی‌ها از مبدأ کنترل گذرنامه و روادید توسط پلیس راهور و عوامل قرارگاه ظفر کنترل می‌شود تا شاهد تجمع در مرز نباشیم. پرسنل قرارگاه ظفر آماده خدمت رسانی به زائران حتی خدمات امدادی نظیر تعمیر خودرو نیز هستند.

فرمانده یگان ویژه ناجا گفت: در مرزها گذرنامه صادر نمی شود لذا زائران تا وقت هست نسبت به صدور گذرنامه خود اقدام و با در دست داشتن گذرنامه و روادید معتبر به مرزها مراجعه کنند.

وی با اشاره به راه اندازی قرارگاه عملیاتی ظفر، گفت: کارکنان یگان ویژه در قالب این قرارگاه از ابتدای آذر ماه آماده خدمات رسانی به زائران کنگره بزرگ اربعین هستند.

براساس گزارش سایت پلیس، کرمی بیان کرد: با توجه به آماده بودن زیرساخت های بهتر در مرزهای شلمچه و چزابه به دلیل آنکه راهیان نور در آن منطقه سکنی داشتند پیشنهاد می‌شود زائران برای سهولت در تردد، از این مرزها وارد شوند.

۱۳۹۴/۹/۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: