نسخه چاپی

كفاشیان: كی‌روش اواخر ژانویه به ایران بازمی‌گردد

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: متأسفم كه مایلی كهن این مصاحبه‌های بی‌مورد را انجام می‌دهد و در این‌باره با آقای كاشانی تذكر دادیم.

به گزارش نما به نقل از فارس، علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با برنامه 90 درباره بحث‌هایی که پیرامون بیماری کی‌روش مطرح شده بود، اظهار داشت: از حدود 3 الی 4 ماه پیش یک پرونده پزشکی برای کی‌روش تشکیل شد که مشکلاتی در آزمایشات ایشان به وجود آمده بود. براین اساس او عمل‌هایی را انجام دادند و پرونده‌شان پیش ما بود پس از عمل و آزمایشات موردی که خطرناک باشد مشاهده نشد. او زیاد عصبانی می‌شود و اینکه گفته می‌شود دچار بیماری سرطان شده درست نیست.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره گلایه‌هایی درباره امکانات سخت‌افزاری و کمپ تمرینی تیم ملی وجود دارد، گفت: یکی از مشکلات ما در ابتدا و پس از بازگشت تیم ملی از گوام هم این موضوع بود و در این باره هم با سرمربی تیم ملی مذاکره کردیم. کی‌روش عنوان می‌کند که در دوره بعدی رقابت‌های انتخابی جام جهانی شرایط کاملاً متفاوت خواهد بود و ایشان گفتند که برای ادامه کار با وجود این مسائل مشکلات زیادی خواهند داشت.

وی افزود: هزینه چمن کمپ در حدود 5 الی 6 میلیارد می‌شود و متأسفانه اینقدر پول نداریم بتوانیم هزینه کنیم. مواردی که می‌توانیم هزینه کنیم درباره مربیان و هزینه سفرهای تیم ملی و برگزاری اردوها می‌باشد. با این حال مرکزی پزشکی احداث کردیم و دکتر سجادی و مناف هاشمی هم به ما قول دادند که در این باره پیگیری‌هایی را انجام دهند. ما سعی کردیم کل آکادمی فوتبال را مدرن کنیم و تنها ایراد زمین چمن است و با توجه به قول‌هایی که گرفته‌ایم امیدواریم این کار را انجام دهیم.

کفاشیان در پاسخ به این سؤال که آیا نمی‌خواهید اختلاف‌نظر میان تیم امید و تیم ملی را حل کنید، اظهار داشت: از آقای کی‌روش هم درباره صحبت‌هایی که انجام داده بود به صورت کتبی خواستیم اظهارنظری انجام ندهد اما ایشان عنوان داشتند که مدیر تیم ملی مصاحبه‌ای را بر علیه او انجام می‌دهد و قرار شد که ایشان به تیم امید هم کمک کنند و حتی اردوی تیم ملی را به خاطر تیم امید کنسل کرد.

وی درباره مصاحبه مایلی‌کهن که با خبرگزاری فارس انجام داده بود، گفت: من متأسفم که این مصاحبه‌های بی‌مورد انجام می‌شود و قرار شد در این باره با آقای کاشانی تذکر دادیم.تیم ملی 3 - 4 سال است که رنکینگ اول آسیا است ما از کی‌روش یک تیم ملی قوی می‌خواهیم که تیم ملی با ترکیب جوان شده به این راحتی بتواند شرایط صعودش فراهم شود.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: بسیاری از کشورهای مختلف جهان به دنبال بازی با تیم ملی هستند و این یک افتخار برای تیم ملی است.

کفاشیان درباره انتخاب اسپانسر تیم ملی هم گفت: درباره لباس تیم ملی با 4 الی 5 کمپانی خوب مذاکره کردیم و آخرین مراحل مذاکرات طی می‌شود. بعد از امضای قرارداد یک سال از نیاز تیم ملی به صورت یک جا به تیم اختصاص داده می‌شود. در چند روز آینده اسپانسر تیم ملی مشخص می‌شود.

وی در پایان در مورد بازگشت کی‌روش به ایران گفت: سرمربی تیم ملی برای 54 روز در مرخصی خواهد بود و اواخر ژانویه به ایران باز خواهد گشت.

کفاشیان درباره بستن قرارداد با نفراتی همچون پیروانی گفت: با پیروانی به عنوان مدیر فنی هم قرارداد می‌بندیم و مبالغ قرارداد آن‌ها پرداخت خواهد، درباره پرداخت مبالغ دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد.

رئیس فدراسیون درباره زمان برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال هم گفت: مجمع عادی فدراسیون یک ماه دیگر برگزار خواهد شد و مجمع انتخاباتی در اسفندماه پس از انتخابات فیفا برگزار می‌شود.

۱۳۹۴/۹/۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...