نسخه چاپی

نوبخت: دو میلیون یارانه بگیر دیگر حذف شدند

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی كشور گفت : دولت با شناسایی پردرآمدها تا كنون یارانه دو میلیون نفر دیگر را قطع كرده است.

به گزارش نما ، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با حضور در برنامه نگاه یک سیما، یکی از مشکلات دولت یازدهم را انحراف از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها دانست و گفت: مردم بدانند توزیع مبلغ ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به ازای هر نفر بر خلاف قانون است و نیمی از آن باید پرداخت شود.

نوبخت، با اشاره به انصراف دو میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از دریافت یارانه، اظهار داشت: دولت با شناسایی پردرآمدها تا کنون یارانه دو میلیون نفر دیگر را قطع کرده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی یکی از اهداف اصلی دولت یازدهم را دستیابی به رشد اقتصادی هشت درصدی عنوان کرد و افزود: برای دستیابی به این رقم سالانه نیازمند ۸۰۰ تا ۱۰۶۳ هزار میلیارد تومان منابع هستیم که باید از داخل و سرمایه گذاری خارجی تأمین شود.

نوبخت افزود: انتقال فناوری های نوین به کشور و تلاش برای ایجاد بازار صادرات محصولات غیرنفتی ما، نیز از دیگر سیاست های دولت در گفتگو با هیئت های خارجی است.

نوبخت با اشاره به تدوین همزمان لایحه بودجه سال ۹۵ و برنامه ششم توسعه در سازمان مدیریت و برنامه ریزی هم گفت: مشکل آب، محیط زیست و اجرای تعهدات فراوان صندوق های بازنشستگی از مهمترین مسائل دولت در تدوین این برنامه است.

۱۳۹۴/۹/۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: