نسخه چاپی

ازدواج پیرمرد 79 ساله باعث مرگش شد

دادستان عمومی و انقلاب ایذه از كشف یك فقره قتل در این شهرستان خبر داد.

به گزارش نما به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان: دادستان عمومی و انقلاب ایذه از کشف یک فقره قتل در این شهرستان خبر داد.

فیصل مزرعه گفت: در 28 مردادماه امسال گزارشی از سوی پلیس آگاهی مبنی بر آتش‌سوزی در یکی از منازل این شهرستان ارسال شد.

وی ادامه داد: در این حادثه پیرمرد 79 ساله‌ای اهل روستای سرقلعه هلایجان به هویت «ح.س» هنگامی که در حیاط منزل روی تخت خوابیده بود، دچار حریق شد که پس از فریادهای دختر وی و کمک‌رسانی از سوی همسایگان آتش خاموش و مصدوم به بیمارستان طالقانی اهواز انتقال یافت.

دادستان عمومی و انقلاب ایذه افزود: مصدوم دو هفته بعد به‌ علت شدت جراحات وارده و عوارض ناشی از عفونی شدن جراحات سوختگی در بیمارستان درگذشت.

وی ادامه داد: با ادامه تحقیقات مشخص شد که پیرمرد مقتول که نابینا بوده است، چند ماه پیش همسر خود را از دست داده و برای انجام امور شخصی قصد ازدواج مجدد داشته است که با مخالفت یکی از فرزندان خود روبرو می‌شود.

مزرعه اضافه کرد: همچنین با توجه به آثار باقی مانده از صحنه جرم و ارسال آنها به آزمایشگاه جنایی استان، حضور فرزند مقتول در شب حادثه و عمدی بودن آتش‌سوزی محرز شد که پس از تلاش ماموران و همکاری اهالی محل فرزند مقتول که جوان 24 ساله‌ای به نام «ح.س» بوده است، دستگیر شد.

وی گفت: با توجه به اقرار صریح متهم درباره وجود اختلاف با پدر خود، قصد انتقام‌جویی و ارتکاب به جنایت مذکور با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

۱۳۹۴/۹/۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: