نسخه چاپی

سفر رییس جمهور آفریقای جنوبی به ایران

معاون حقوقی رییس جمهوری با بیان اینكه بسیار مهم است كه از ظرفیت‌های فرهنگی در توسعه مفاهیم حقوقی و ارتقای احترام در جامعه به حقوق و قانون بهره بگیریم، ابراز تمایل كرد تا ایران و آفریقای جنوبی در این زمینه به تبادل نظر و تجربیات خود بپردازند.

به گزارش نما به نقل از ایسنا، الهام امین‌زاده روز چهارشنبه در دیدار "مابودا فاسی" معاون وزیر فرهنگ و هنر آفریقای جنوبی خواهان تلاش برای تدوین تفاهم‌نامه تبادل تجربیات در حوزه استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی در توسعه مفاهیم حقوقی و ارتقای رعایت و احترام به قانون در جامعه بین دو کشور شد.

خانم مابودا فاسی معاون وزیر فرهنگ و هنر آفریقای جنوبی نیز در این دیدار با اشاره به زمینه‌های فراوان همکاری میان دو طرف اظهار کرد: ما تمایل زیادی به ارتقای سطح روابط و تعاملات دو کشور به ویژه در عرصه فرهنگی داریم و معتقدم گسترش روابط مردم دو کشور ثمرات زیادی در بهره‌مندی جوامع دو کشور از تجربیات فرهنگی یکدیگر خواهد داشت.

وی ابراز امیدواری کرد در سفر رییس جمهوری کشورش به ایران که در آینده نزدیک انجام خواهد شد، تفاهم‌نامه تبادل تجربیات در حوزه استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی در توسعه مفاهیم حقوقی به امضای مقامات دو کشور برسد.

۱۳۹۴/۹/۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: