نسخه چاپی

برگزاری اولین یادواره مردمی شهدای عراقی مدافع حرم

با حضور ابومرتضی فرمانده سپاه بدر عراق اولین یادواره مردمی شهدای مدافع حرم عراقی به همت هییت ایرانی خدام العباس در شهر كربلا برگزار شد.

به گزارش نما به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی تولی، همزمان با ایام عزاداری اباعبدالله و در شب اربعین حسینی به همت هیئت خدام العباس علیه السلام اولین یادواره مردمی شهدای عراقی جبهه مقاومت اسلامی اسلامی با حضور سید ظهیرالحسن نقوی و ابومرتضی فرماندخ سپاه بدر کربلا در حسینیه قمر بنی هاشم شهر کربلا برگزار شد.

در این مراسم سیدظهیرالحسن نقوی، در سخنان خود با اشاره به اینکه برگزاری چنین یادواره هایی به شناخت جایگاه مقاومت کمک بسیاری می کند، افزود: شهدای مقاومت ثابت کردند که دفاع از اسلام مرز و جغرافیا نمی شناسد و هرکس از هر جغرافیایی می تواند در گمنامی تمام به احیا دین خدا کمک کند.

حجت الاسلام نقوی در ادامه به نزدیکی قلب های مبارزین و مجاهدین اشاره کرد و برگزاری یادواره شهدای عراقی توسط دانشجویان ایرانی را مصداق این نزدیکی دل ها دانستند.

در ادامه مراسم ابومرتضی فرمانده سپاه بدر کربلا ضمن تقدیر از خادمین هیئت خدام العباس به بیان خاطراتی از نبرد با تکفیری ها در جبهه های مقاومت پرداخت.
سپس از خانواده 10 شهید عراقی که در جبهه های جنگ علیه تکفیری ها به شهادت رسیده اند تجلیل شد.

در پایان مراسم جواد احمدی دقایقی به مرثیه سرایی اهل بیت پرداخت.

به گفته مسئول هیئت خدام العباس این مراسم در سال های آینده در ابعاد وسیع تری برگزار خواهد شد.

۱۳۹۴/۹/۱۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...