نسخه چاپی

تعطیلی مدارس خلخال برای سومین روز

بارش برف همراه با كولاك و یخبندان سطح معابر برای سومین روز متوالی موجب تعطیلی مدارس پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دور اول خلخال شد.

به گزارش نما به نقل از ایرنا: بارش برف همراه با کولاک و یخبندان سطح معابر برای سومین روز متوالی موجب تعطیلی مدارس پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دور اول خلخال شد.

بارش برف که از سه روز پیش در خلخال و مناطق تابعه این شهرستان آغاز شده امروز (یکشنبه) نیز ادامه یافت و مشکلاتی را برای مردم خلخال از جمله کندی عبور و مرور در سطح شهر به علت یخبندان سطح معابر شهری و کندی تردد خودروها در سطح جاده های مواصلاتی به علت کولاک و محدودیت دید را ایجاد کرد.

رییس اداره هواشناسی خلخال از بارش 15 سانتیمتری برف در خلخال و افزایش 11 درجه ای دمای هوای امروز این شهر نسبت به روز گذشته خبرداد.

فرامرز فرض الله پور با اشاره به ادامه بارش برف در مناطق مختلف این شهرستان گفت: در حالی که حداقل دمای هوای شهر خلخال در صبح دیروز به 16 درجه سانتیگراد زیر صفر کاهش یافته بود این میزان صبح امروز با 11 درجه افزایش به پنج درجه زیر صفر افزایش یافت.

رییس اداره راه و شهرسازی خلخال نیز از باز بودن تمام محورهای مواصلاتی این شهرستان خبرداد و گفت: غیر از راه خلخال به پونل که به دلیل پیشگیری از خطرات ناشی از احتمال سقوط بهمن و حفظ جان مسافران مسدود شده سایر راه های ارتباطی بین شهری و روستایی خلخال باز بوده و تردد خودروها در آن جریان دارد.

شهرستان خلخال در 105 کیلومتری جنوب اردبیل قرار دارد.

۱۳۹۴/۹/۱۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: