نسخه چاپی

بررسی قراردادهای میلیاردی فوتبال، در دستور كار سازمان بازرسی

سازمان بازرسی كل كشور، بار دیگر روی فوتبال زوم كرد. نزدیك به 10 روز است كه بازرس های این سازمان در سئول و میدان شیخ بهایی، پرونده های فوتبال را زیر و رو می كنند.

به گزارش نما به نقل از خبرآنلاین؛ سازمان بازرسی کل کشور، هر ساله بازرسان خود را به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ می فرستد و به بررسی اسناد می پردازد. این کاری است که آنها با بخش های مختلف دولت می کنند؛ از فدراسیون های ورزشی بگیرید تا نهادها و سازمان های مختلف. روز گذشته یکی از سایت ها نوشت، حتی اسناد و نامه هایی که در دفتر کفاشیان بود، توسط بازرسان جمع آوری شد اما هنوز کسی تائید نکرده که آیا منظور از بازرسان، همان بازرسان سازمان بازرسی هستند یا نه. نکته اینجاست که آنها در سال های گذشته هم بارها به دفتر علی کفاشیان رفته اند ولی هیچگاه نامه ها و پرونده ها را با خود نبرده اند.
البته رئیس فدراسیون فوتبال که خود معاون ارزی بانک مرکزی بوده و آدم کارکشته ای به حساب می آید، به نزدیکانش گفته اصلا از این بابت نگران نیست و حتی حاضر است تمام نامه های فدراسیون را ببرند! بازرسان حتی به میدان شیخ بهایی رفته و در ساختمان سازمان لیگ هم مستقر شده اند. یکی از مسئولان سازمان لیگ با تائید این خبر می گوید: «چند روزی است که آنها آمده اند و بررسی های لازم را انجام می دهند. هدف از این بررسی تمام پرونده هاست. حالا از قرارداد باشگاهها بگیرید تا بازیکنان. همانطور که می دانید همیشه یک نسخه از قراردادها هم به سازمان بازرسی می رود. ولی در هر صورت بررسی دقیق تری می شود و حتی بودجه اصلی باشگاهها را از طریق قراردادها متوجه می شوند.» او ادامه می دهد: «آقای خزایی مسئول امور مالی سازمان لیگ در این چند روز چند بار توضیحاتی به بازرسان داده اند. از آقای علی کاظمی دبیر و همینطور آقای تاج رئیس سازمان لیگ هم سوالاتی کرده اند.»

۱۳۹۴/۹/۱۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...