نسخه چاپی

نقدی: 2500 گردان بسیجی آماده شهادت

رئیس سازمان بسیج مستضعین گفت: امروز ۲۵۰۰ گردان بسیجی آماده جهاد هستند و اینها به دلیل تأثیر از درس عاشوراست.

به گزارش نما به نقل از تسنیم: سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعین در دومین مجمع عالی بسیج که از صبح امروز با حضور با فرمانده کل سپاه پاسداران در مشهد مقدس آغاز شده، ادامه داد: امروز دشمنان از هر سو به مسلمانان می‌تازند و به دنبال تفرقه و نفوذ هستند. دردها و زخم‌های فراوانی به امت اسلام از عراق و شام و حجاز تا نیجریه وارد شده و التیام بخش همه این زخم‌ها حرم‌های اهل بیت است.

رئیس سازمان بسیج مستضعین با انتقاد از عملی نشدن و بی توجهی به برخی از برنامه‌های بسیج در کشور گفت: هرکسی که به پشت میز مسئولیت می آید گرفتار تعریف و تمجید از وضعیت موجود می‌شود و بدون درنظر گرفتن واقعیت‌ها مواضع نامناسبی را اتخاذ می‌کند.

سردار نقدی تصریح کرد: در این بین مجمع عالی بسیج به دور از هرگونه منفعت طلبی شخصی و جمعی و به دور از بازی‌های سیاسی با نگاه انقلابی مسائل کشور را دسته بندی کرده و برنامه‌های عملی را پی ریزی خواهد کرد.

وی تاکید کرد: اسلام بن بست ندارد و هر مشکلی را می‌تواند از پیش رو بردارد و مجمع عالی بسیج هم با این هدف شکل گرفته و به عبارتی یک اتاق فکر چندصدهزارنفری برای مدیریت بهتر نظام است.

رئیس سازمان بسیج مستضعین افزود: مجمع عالی بسیج مقرر کرده تا در طول برنامه ششم برخی تصمیم گیری‌ها را برای مجامع شهرستان‌ها و استان‌ها محول کند و برنامه‌های بسیج را متناسب با نیازها رقم بزند و خط مشی ما نیز در به برنامه ششم توسعه همین خواهد بود.

۱۳۹۴/۹/۲۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: