نسخه چاپی

سماوری كه قاتل شد! + عكس

عکس خبري -سماوري که قاتل شد! + عکس

متصاعد شدن گاز دی اكسید كربن بر اثر استفاده از سماور گازی جان یك صاحب مغازه ۵۳ ساله را در مشهد گرفت.

به گزارش نما به نقل از مهر، یک مرد میانسال ۵۳ ساله بامداد امروز بر اثر استنشاق گاز دی اکسید کربن بر اثر استفاده از سماور گاز سوز در محیط محصور مغازه ابزار فروشی دار فانی را وداع گفت.

بامداد روز شنبه در حالیکه فرزند این مرد میانسال سعی داشت با مراجعه به این مغازه ابزار فروشی احوال پرس پدر شود با در های بسته و عدم پاسخگویی مواجه شد که سکوت پدر در برابر در زدن های مکرر این فرزند در نهایت منجر به طلب استمداد از نیروهای انتظامی و سازمان آتش نشانی برای علت این موضوع شد.

با حضور نیروهای انتظامی و ورود به این مغازه پیکر بی جان این مرد میانسال در حالی که در نیم طبقه این مغازه مشغول استراحت بود پیدا شد.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد در تشریح جزئیات این حادثه گفت: مقارن ساعت ۱۵ دقیقه بامداد شنبه حادثه گاز گرفتگی توسط بازپرس ویژه قتل به فرماندهی این سازمان گزارش داده شد که در همین راستا نجاتگران ایستگاه ۹ این سازمان به محل حادثه واقع در منطقه سیدی مشهد اعزام شدند.

آتش پاد سوم مهدی رضایی افزود: بنا بر بررسی اولیه کار‌شناسان آتش نشانی این حادثه بر اثر استفاده از گرمای شعله روشن پایه سماور در محیط محصور مغازه ابزار فروشی به متراژ ۱۵ متر مربع و اشتنشاق گاز دی اکسید کربن رخ داد.

۱۳۹۴/۹/۲۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...