نسخه چاپی

«محمد رسول الله (ص)» تركیه نرفت

فیلم سینمایی «محمدرسول الله (ص)» قرار است از شنبه هفته آینده به مدت دو شب در شهر بغداد به نمایش درآید.

به گزارش نما به نقل از تسنیم: فیلم سینمایی «محمدرسول الله (ص)» قرار است از شنبه هفته آینده به مدت دو شب در شهر بغداد به نمایش درآید.

مجید مجیدی دو هفته قبل در مورد مشکلات اکران بین المللی فیلم محمدرسول الله (ص) گفت: ما برای اکران بین‌المللی فیلم محمد رسول‌الله(ص) برنامه‌ریزی داریم ولی راه‌ها را می‌بندند. خیلی از کمپانی‌های پخش فیلم هستند که درخواست اکران دارند اما می‌گویند باید اداره سانسور کشورشان اجازه دهد.

چندی پیش، مجید مجیدی کارگردان فیلم «محمدرسول الله (ص)» از شروع اکران گسترده این فیلم از تاریخ 17 ربیع الاول (8 دیماه) در کشور ترکیه خبر داده بود. اکرانی که محمدرضا صابری مدیر شرکت سینمایی نورتابان آن را منتفی دانست.

فیلمی که گمان می‌رفت در 400 سالن سینمایی ترکیه اکران شود حالا به اکران‌های محدود بسنده کرده است. برخی توصیه‌هایی درباره استفاده مجیدی از ظرفیت‌های فعال دیگر و فراتر از استعداد شرکت نورتابان دارند.

پایگاه الفرات نیوز عراق، اعلام کرده است که اداره سینما و تئاتر عراق با همکاری اداره ارتباطات فرهنگی وابسته به وزارت فرهنگ عراق آماده می‌شوند تا عصر شنبه آینده فیلم سینمایی محمد رسول الله(ص) را در بغداد نمایش دهند.

فیلم سینمایی «محمد رسول الله (ص)» از شنبه هفته آینده 16 ژانویه شروع می‌شود و به مدت دو روز ادامه دارد.

در این گزارش آمده است که اولین نمایش فیلم محمدرسول الله(ص) در لبنان و پس از آن در دانمارک بوده است و اکنون عراق سومین کشور خارجی است که این فیلم را نمایش می‌دهد.

۱۳۹۴/۱۰/۲۳

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...