نسخه چاپی

شیوه جدید كواكبیان برای راهیابی به مجلس

اگر مجبور شویم، در برخی از حوزه‌های انتخابیه كه كاندیداهای اصلاح‌طلب حضور ندارند، از یك یا چند اصولگرای معتدل حمایت می‌كنیم.

به گزارش نما به نقل از "بوشهرنیوز" دبیر کل حزب مردم‌سالاری گفت: برای اصلاح‌ روند سه دوره اخیر مجلس در انتخابات شرکت کرده‌ایم.

به گزارش ایلنا، مصطفی کواکبیان در جلسه رونمایی از سایت «گام دوم» به عنوان پایگاه اطلاع‌رسانی شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره بدهکاربودن مردم به امام گفت: اگر امام نبود، انقلاب نبود چراکه رهنمودهای ایشان بود که به انقلاب منجر شد و همه مسئولانی که در کشور هستند باید وامدار امام باشند.

دبیر کل حزب مردم‌سالاری در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد بحث ائتلاف با اصولگرایان معتدل که این روزها مطرح می‌شود، تاکید کرد: اگر مجبور شویم، در برخی از حوزه‌های انتخابیه که کاندیداهای اصلاح‌طلب حضور ندارند، از یک یا چند اصولگرای معتدل حمایت می‌کنیم و در عین حال آنها را ملزم خواهیم کرد میثاق‌نامه شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان را امضاء کنند.

او در انتقاد به سوال خبرنگار یک خبرگزاری اصولگرا گفت: ما سخنگوی دولت نیستیم و در این مقطع زمانی نیز برای اصلاح‌ روند سه دوره اخیر مجلس در انتخابات شرکت خواهیم کرد.

کواکبیان در ادامه به برنامه ششم توسعه اشاره و تصریح کرد: این برنامه برای بررسی به مجلس دهم منتقل شده است، لذا همه مباحث و برنامه‌های ما در انتخابات باید بر اساس برنامه ششم توسعه تنظیم شود.

۱۳۹۴/۱۱/۱۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...