نسخه چاپی

واعظی:

مشاركت بیشتر مردم درانتخابات وعده های دولت راسریعتر محقق می كند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواستار مشاركت هرچه بیشتر مردم در انتخابات هفتم اسفند شد و گفت: مشاركت بیشتر مردم در انتخابات و تشكیل مجلس اعتدال گرا باعث خواهد شد دولت بتواند وعده ها و اهداف خود را زودتر عملیاتی كند.

به گزارش نما به نقل از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواستار مشارکت هرچه بیشتر مردم در انتخابات هفتم اسفند شد و گفت: مشارکت بیشتر مردم در انتخابات و تشکیل مجلس اعتدال گرا باعث خواهد شد دولت بتواند وعده ها و اهداف خود را زودتر عملیاتی کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا، محمود واعظی افزود: مشارکت هر چه بیشتر مردم می تواند باعث شود یک مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری واقعی تر داشته باشیم که برآمده از رای همه ملت بزرگ ایران است.
وی بر ضرورت حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای تاکید کرد و از مردم خواست تا در زمان حضور در پای صندوق های رای، به خصوص در تهران تمام لیست خود را پر کنند.
واعظی به پیش رو بودن زمان برگزاری دو انتخابات مهم در تاریخ هفتم اسفند ماه اشاره و خاطرنشان کرد: انتخابات پیش رو می تواند سرنوشت کشور را به خصوص در زمینه مسائل اقتصادی پس از برجام با سرعت بیشتری رقم بزند.
وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات یادآور شد: حضور پرشور و حماسه ساز مردم در این انتخابات می تواند باعث شود اقتدار ایران در جهان و منطقه بیشتر به رخ کشیده شود.
وی گفت: رای امیدبخش مردم به کاندیداهای خود، سرنوشت کشور را در ارتباط با پیشرفت و توسعه بهتر رقم خواهد زد.
واعظی به لزوم پرکردن کامل لیست کاندیداها اشاره کرد و افزود: مردم در تهران می توانند به 30 کاندیدا برای مجلس شورای اسلامی و 16 نفر برای مجلس خبرگان رای دهند که ما درخواست داریم این دو لیست به طور کامل رای داده شود و هر 46 نفر انتخاب شوند.
وزیر ارتباطات تاکید کرد: انتخاب کامل لیست ها به خصوص در تهران می تواند مانند انتخابات سال 1392 یک انتخابات پرقدرت باشد و به این ترتیب خواهد توانست حماسه سیاسی دیگری برای ملت ایران بیافریند.
وی گفت: اکنون در کشورهای منطقه و اطراف ما افراطی گری هایی در حال رخ دادن است، اما ما با نگاه اعتدالی خود می توانیم یک مجلس معتدل داشته باشیم که راه دولت و اهداف و پیمانی که رئیس جمهوری با مردم بسته را هرچه سریع تر محقق کند.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری هفتم اسفندماه امسال در سراسر کشور برگزار می شود.

۱۳۹۴/۱۲/۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...