نسخه چاپی

آیت‌الله خاتمی: یك ریال هم برای تبلیغات خرج نكردم

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: یك ریال برای تبلیغات انتخابات خبرگان خرج نكردم.

به گزارش نما به نقل از تسنیم، آیت‌الله سیداحمد خاتمی عضو مجلس خبرگان رهبری در مراسم ضیافت شام نوزدهمین اجلاسیه چهارمین دوره مجلس خبرگان، به اظهارات صبح امروز آیت‌الله یزدی در جلسه علنی مجلس خبرگان اشاره کرد و گفت: برخوردی که امروز آیت‌الله یزدی در نطق‌شان داشته‌اند مایع افتخار روحانیت است، تعبیر ایشان این بود که «تشکر می‌کنم از کسانی که به بنده رای نداده‌اند»، این منش روحانیت در طول تاریخ و راز محبوبیت‌شان بوده است.

وی افزود: البته آیت‌الله یزدی در جلسه امروز صبح گفتند که «من تسلیم قانون هستم، نه خودم و نه جامعه مدرسین هیچ کدام اقدامی برای این که کسی کنار برود تا ایشان وارد خبرگان شود»، چنین چیزی نبوده است.

آیت‌الله خاتمی خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد که این افتخار را ما برای خبرگان ثبت کرده‌ایم، همواره در مسئله رقابت‌های انتخاباتی شکوه خاصی در بین روحانیت بود.

عضو مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: بنده با آقایان بهرامی و علی مرادی سه نفر کاندیدای مجلس خبرگان در کرمان بودیم و به فضل خدا با کمال صمیمیت هر جا می‌رفتیم، اعلام می‌کردیم که ما سه نفر و نه یک نفر هستیم.

وی در ادامه اظهار داشت: در مجموع هزینه‌هایی که در خبرگان بود بنده ادعا می‌کنم که یک ریال برای تبلیغات انتخابات خبرگان خرج نکرده‌ام و تنها خرج بنده این بود که یک کوپه قطار برای عزیمت از قم به کرمان گرفته‌ام؛ البته در حدی که جامعه مدرسین سه عکس را از بنده داشته باشد را داشتیم.

آیت‌الله خاتمی با بیان اینکه مجلس خبرگان خودش را در این انتخابات نشان داد، گفت: خبر دارم که بسیاری از عظام هم در منش و عملکردشان مانند آیت‌الله یزدی بوده‌اند. امیدواریم که این منش برای همیشه در تاریخ انتخابات خبرگان ثبت شود و صمیمانه از عزیزانی که در دوره چهارم با ما بودند و در دوره پنجم مجلس خبرگان با ما نیستند، تشکر می‌کنیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری در پایان خاطرنشان کرد: باز هم تاسف خود را از اینکه بزرگانی مانند آیات یزدی و مصباح را در دوره پنجم مجلس خبرگان نداریم ابراز می‌کنم.

۱۳۹۴/۱۲/۱۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...