نسخه چاپی

چالش جدید باشگاه پرسپولیس

مسئولان باشگاه پرسپولیس باز هم با بند‌های عجیب قرارداد مایكل اومانیا مشكل پیدا كردند.

به گزارش نما به نقل از تسنیم، بدهی مالیاتی مایکل اومانیا به قدری سنگین است که باشگاه پرسپولیس توان پرداخت آن را ندارد و چه بسا این مساله باعث شود این بازیکن ممنوع‌الخروج شده و برای مدت زیادی در ایران ماندنی شود.

قراراداد مایکل اومانیا با رقم 550‌ هزار دلار به مدت دو سال در زمان مدیریت علیرضا رحیمی در باشگاه پرسپولیس امضا شد و در این قرارداد بندی وجود دارد مبنی بر اینکه پرداخت مالیات این قرارداد بر عهده باشگاه پرسپولیس خواهد بود. شاید به جرأت بتوان گفت این عجیب‌ترین قراردادی بود که در تاریخ باشگاه پرسپولیس با یک بازیکن خارجی آن هم بالای 30 سال سن امضا شد.

مالیات قرارداد اومانیا در مدت حضور این بازیکن در ایران پرداخت نشده و در حال حاضر رقم آن به بیش از 500 میلیون رسیده است، رقمی که مسئولان باشگاه پرسپولیس آن را بسیار نجومی دانسته و از اومانیا خواسته‌اند خودش این مشکل را با توافق جدیدی با باشگاه، برطرف کند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس اخیراً جلسات متعددی را با اومانیا برگزار کرده‌اند، اما این بازیکن به هیچ وجه حاضر نیست مالیاتش را خودش پرداخت کند و از مدیران باشگاه خواسته طبق بندهای قرارداد عمل کنند. به هر حال اگر ظرف چند روز آینده اومانیا مالیاتش را پرداخت نکند او ممنو‌ع‌الخروج شده و باید مدت‌ها در ایران منتظر بماند تا باشگاه پرسپولیس مالیات وی را بپردازد. این در حالی است که باشگاه پرسپولی قصد تمدید قرارداد با این مدافع کاستاریکایی را ندارد.

نکته قابل توجه اینکه مسئولان باشگاه پرسپولیس در نیم‌فصل فکر چنین روزه‌هایی را می‌کردند و از این ‌رو خواهان فسخ قرارداد با این بازیکن بودند اما او به خاطر تحصیل فرزندانش در ایران حاضر به این کار نشد.

۱۳۹۴/۱۲/۱۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...