نسخه چاپی

خدمات رایگان نوروزی برای تهرانی ها

مدیر كل میراث فرهنگی استان تهران با اشاره به برنامه‌های نوروزی برای پذیرایی از ۱۰ میلیون گردشگر در تهران از تخفیف‌های ۲۵ درصدی رستوران‌های سنتی، كمتر شدن نرخ هتل‌ها و همچنین رایگان بودن مترو با كارت‌های تهران‌گردی در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش نما به نقل از جام نیـوز، مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران با اشاره به برنامه‌های نوروزی برای پذیرایی از ۱۰ میلیون گردشگر در تهران از تخفیف‌های ۲۵ درصدی رستوران‌های سنتی، کمتر شدن نرخ هتل‌ها و همچنین رایگان بودن مترو با کارت‌های تهران‌گردی در ایام نوروز خبر داد.

خسروآبادی در حاشیه آیین ملی نوروز در موزه ملی ایران با تشریح برنامه‌های نوروزی پایتخت اظهار داشت: تمام سعی ما بر این است تا آیین نوروز به کشورهای جهان بهتر معرفی شود کما اینکه این آیین صلح و دوستی در کشورهای همجوار به اجرا در می‌آید ولی با هماهنگی بیشتر می‌توان آیین نوروز را که همانا شعار رویش سبز است را بهتر به دنیا معرفی کرد.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران همچنین با تشریح برنامه‌های نوروز در پایتخت توضیح داد: استان تهران آمادگی پذیرایی از 10 میلیون گردشگر و مسافر را در ایام نوروز دارد بنابراین تخفیف‌های قابل توجهی لحاظ شده است. از جمله اینکه نرخ هزینه هتل‌ها کمتر شده است.

وی همچنین با اشاره به دیگر تخفیف‌ها و تسهیلات برای گردشگران در ایام نوروز در تهران خاطر نشان کرد: در این راستا رستوران‌‌های سنتی خدمات خود را با 25 درصد تخفیف ارائه می‌دهند و هزینه اتوبوس‌های بی آر تی و مترو نیز با در دست داشتن کارت تهران‌گردی برای گردشگران رایگان خواهد بود.

۱۳۹۴/۱۲/۱۹

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...