نسخه چاپی

ارتش یمن: یمن گورستان متجاوزان خواهد شد

سخنگوی رسمی نیروهای مسلح و امنیتی یمن با اشاره به ادامه مقاومت و ایستادگی مردم و نیروهای مسلح در برابر متجاوزان سعودی و مزدورانشان تاكید كرد یمن گورستان متجاوزان خواهد شد.

به گزارش نما، سرتیپ ستاد «شرف لقمان» سخنگوی رسمی نیروهای مسلح و امنیتی یمن از ایستادگی و استقامت نیروهای مسلح و امنیتی و کمیته‌های مردمی و مقابله آنها با ائتلاف متجاوزان و مزدورانشان در جبهه‌های مختلف و دستاوردها و پیروزی‌های آنها در طول یک سال تجاوز ظالمانه و وحشیانه سعودی‌ها تمجید کرد و گفت یمنی‌ها با شجاعت و نبرد قهرمانانه نشان دادند که یمن با موسسات دفاعی، امنیتی و کمیته‌های مردمی و قبایل آن هرگز شکست نخواهد خورد و اراده آنها عنوان ثبات، ایستادگی و قهرمانی و کوه‌ها و دشت‌ها و وادی‌ها و صحراهای یمن، جهنم تمام متجاوزان و گورستان هر کسی خواهد بود که بخواهد به آن نزدیک شود.

لقمان که با خبرگزاری رسمی یمن گفت‌وگو می‌کرد، افزود نیروهای مسلح با تمام تشکیلات آن تلاش‌های گسترده‌ای برای تقویت زیرساخت‌های نظامی خود با توانمندی‌ دفاعی انجام دادند و در حالی که با متجاوزان می‌جنگند، برای تقویت توانمندی و امکانات خود در مقابله با متجاوزان و همچنین تروریسم در آن واحد تلاش می‌کنند، یک سال کامل از تجاوز ظالمانه به یمن، تلاش جدی و حرکت به سمت توسعه فناوری صنایع نظامی و افزایش توانمندی دفاعی را می‌طلبد.

وی خاطر نشان کرد موسسه دفاعی با پشتیبانی کمیته‌های مردمی و قشرهای مختلف مردم برای تقویت ابعاد آمادگی رزمی و فنی یگان پشتیبانی موشکی تلاش کرده است تا در سطحی از آمادگی باشد که بتواند از حاکمیت ملی دفع کرده و با متجاوزان و تروریست‌ها بجنگند.

وی افزود ادامه تجاوزات دشمن به زیرساخت‌ها و محله‌های مسکونی و تاسیسات اقتصادی تنها به افزایش عزم و اراده ملت و نیروهای مسلح و کمیته‌های مردمی برای ادامه مقابله قاطعانه و با صلابت با متجاوزان منجر خواهد شد.

سخنگوی رسمی نیروهای مسلح یمن تاکید کرد جنایت تروریستی متجاوزان سعودی در حمله به بازار الخمیس در استان حجه، تروریسم دولتی به معنای کامل و یک اقدام تجاوزکارانه بی‌نهایت وحشیانه و هولناکی است که در سایه سکوت شرم‌آور، مشکوک و خفت‌بار جامعه جهانی رخ داد.

لقمان گفت این‌که متجاوزان خواستار تحقیق درباره تجاوز و جنایات خود علیه ملت یمن شود، مضحک است که باید به آن گریه کرد، این یک شیوه متجاوزانه است که دشمن قوانین بین المللی و انسانیت را کوچک شمرده و ارزشی برای آن قائل نیست و تلاشی برای فرار از مسئولیت انسانی و جنایی است.

وی افزود متجاوزان مطابق عادت خود به جنایات خود علیه ملت یمن ادامه می‌دهد و در عین حال خواستار تحقیق می‌شود که نشان دهنده تلاش آشکار آن برای شانه‌ خالی کردن از زیر بار مسئولیت جنایات وحشیانه‌ خود و بی‌ اعتنایی آشکار به خون و جان قربانیان در سایه سکوت غیرقابل قبول بین المللی، منطقه‌ای، عربی و اسلامی است.

به گزارش تسنیم، سخنگوی رسمی نیروهای مسلح یمن خاطر نشان کرد جنایت تروریستی وحشیانه متجاوزان سعودی علیه شهروندان بی‌دفاع یمن در استان حجه که 119 شهید و 47 مجروح به جا گذاشت، بر این مسئله تاکید می‌کند که رژیم سعودی و متحدانش، منبع شرارت و تجاوز و جنایات تروریستی است که شهروندان بی‌دفاع و محله‌های مسکونی و بازارها را هدف قرار داده است.

سرتیپ لقمان تاکید کرد ملت یمن و نیروهای مسلح، امنیتی و کمیته‌های مردمی، قدرت و اراده لازم را برای پاسخ دادن به تجاوزگری و مهار توسعه‌طلبی آن در اختیار دارند و با عزم و قدرت مبتنی بر ایمان به یاری و پیروزی خداوند به نبرد با متجاوزان ادامه خواهند داد.
منبع: تسنیم

۱۳۹۵/۱/۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...