نسخه چاپی

پلیس و رگولاتوری در ایام عید هماهنگ شدند

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی‌ گفت: ‌همزمان با رونق اقتصادی درسال ۹۵ و توسعه خدمات، نظارت كمی و كیفی رگولاتوری، افزایش می یابد.

به گزارش نما، علی اصغر عمیدیان با بیان اینکه در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی علاوه بر توسعه پروانه‌ها بر گسترش خدمات موجود در متن پروانه‌ها نیز نظارت داریم، اظهار کرد: در سال 95 با افزایش کمی و کیفی خدمات جدید، نوآوری‌ها، سرویس‌های ارزش افزوده جدید، احتیاج به سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در قالب کنسرسیوم داخلی ایجاد می‌شود که باکمک به توسعه اقتصادی بخش ICT، رونق و شکوفایی با سرعت بیشتر را به همراه دارد.

رگولاتور ارتباطی ادامه داد: امیدواریم در سال آینده ICT به عنوان پیشران توسعه بتواند مدنظر قرار گیرد و با توجه به علاقمندی بخش خصوصی برای حضور در حوزه ICT، این مهم عملیاتی شود.

وی با بیان اینکه به امید خدا در سال آینده مشکلات سرمایه‌گذاری در گذشته رفع خواهد شد، افزود: امیدواریم با ارائه خدمات مناسب در حوزه ICT، رونق اقتصادی و اشتغال‌زایی در کشور فراهم شود.

او گفت: با اجرایی شدن برجام و توسعه زیرساخت‌ها در حوزه ICT، بخش خصوصی می‌تواند سرویس و خدمات بهتری ارائه کند و با حضور صاحبان فناوری، سرمایه و تکنولوژی، توسعه با سرعت بیشتری انجام خواهد شد.

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به تشکیل کمیته نوروزی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور اپراتورها طبق هر سال اشاره کرد و گفت: تمام تلاش ما آن است که در ایام نوروز بتوانیم نظارت بیشتری بر سرویس‌های ارائه شده داشته باشیم که در این زمینه با پلیس هماهنگی‌های لازم در نقاط آسیب‌پذیر انجام شده است تا احیانا در حین تصادفات خدمات اورژانسی و بهداشتی به موقع انجام شود.

عمیدیان اظهار کرد: به دنبال آن هستیم با نظارت در ایام نوروز، در مکان‌های گردشگری، توریستی و زیارتی که ازدحام بیشتر است با پوشش نقاط آسیب‌پذیر ترافیک شدید ایجاد نشود و مردم بتوانند از ارتباطات کامل استفاده کنند.
منبع: تسنیم

۱۳۹۵/۱/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...