نسخه چاپی

ادامه بحران تجاوز جنسی در ارتش آمریكا

یك روزنامه آمریكایی نوشت ارتش این كشور با جدیت بیشتر و بدون در نظر گرفتن درجه افسران خود، درباره اتهامات آنها در خصوص تجاوز جنسی تحقیق می‌كند.

به گزارش نما به نقل از واشنگتن پست، ارتش آمریکا تحقیقاتش را درباره تجاوز جنسی افسران عالی رتبه تشدید کرده و در مسیر کاهش جرایم جنسی، ملاحظات سنتی اش را درباره مقامات ارشد ارتش کنار گذاشته است.

افزایش آمار تجاوز جنسی بین افسران بلندپایه ارتش آمریکا از سپتامبر، نیروهای مسلح برای چهار سرهنگ نیروی هوایی، ارتش و نیروی دریایی دادگاه نظامی تشکیل داده یا آنها را به تجاوز جنسی متهم کرده اند. بعلاوه سروانی از نیروی دریایی در دادرسی اداری در ارتباط با اتهام به تجاوز جنسی، گناهکار شناخته شد.

در سال مالی فدرال که سی ام سپتامبر پایان یافت، 116 افسر از همه شاخه های ارتش آمریکا، به اتهام تجاوز جنسی محاکمه و مجازات شدند. بر اساس آمار وزارت دفاع آمریکا این میزان در مقایسه با سه سال گذشته بیش از دو برابر شده است.

از پرونده هایی که در سال گذشته درباره تجاوز جنسی در ارتش تشکیل شده، هشت پرونده ضد افسران ارشد با درجه های سرهنگ تا ناخدای نیروی دریایی و بالاتر بوده است. هرچن این میزان ناچیز به نظر می رسد اما در مقایسه با سال 2012 رشد زیادی داشته است.
منبع: تسنیم

۱۳۹۵/۱/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...