نسخه چاپی

قلعه‌نویی: رأی AFC ناعادلانه است اما ما تابع تصمیم مقامات هستیم

سرمربی تیم تراكتورسازی تبریز رأی كنفدراسیون فوتبال مبنی بر برگزاری دیدارهای تیم‌های ایرانی و عربستانی در كشوری ثالث را ناعادلانه دانست.

به گزارش نما، امیر قلعه‌نویی در مورد شروع تمرینات تیم تراکتورسازی در سال جدید اظهار داشت: قرار است فردا راهی تبریز شوم و از روز 4 فروردین نخستین تمرین سال جدید را برگزار خواهیم کرد.

وی افزود: جا دارد تا عید نوروز را به همه تبریک بگویم. امسال را سال فاطمی می‌دانم و امیدوارم سال پر برکتی برای مردم و سال خوبی برای فوتبال و ورزش ایران باشد.

سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: سال 94 سال خوبی نبود و امیدوارم دیگر تکرار نشود. امیدواری من این است که سال 95 خوب باشد و تلخی‌های سال 94 را چه برای من و چه ورزش دیگر نداشته باشد.

قلعه‌نویی با اشاره به اهدافش در سال جدید، عنوان کرد: با تراکتورسازی دو هدف را در سال جدید دنبال می‌کنم، ابتدا صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و دوم هم کسب جایگاهی مناسب در لیگ برتر فوتبال که به امید خدا به‌دست خواهیم آورد.

وی در ارتباط با رأی AFC مبنی بر دیدار نمایندگان کشورمان با تیم‌های عربستانی در کشوری دیگر گفت: این رأی ناعادلانه است، اما ما تابع تصمیم مقامات بالادستی هستیم و مدیران باشگاه و مسئولان فدراسیون هر تصمیمی اتخاذ کنند ما خواهیم پذیرفت.
منبع: تسنیم

۱۳۹۵/۱/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: