نسخه چاپی

بمباران شدید داعش در موصل

فرمانده عملیات آزادسازی استان نینوا با اشاره به بمباران شدید مواضع داعش در موصل، تاكید كرد كه منتظر اعلام ساعت صفر عملیات آزادسازی موصل هستیم.

به گزارش نما، فرمانده عملیات آزادسازی استان نینوا با اشاره به بمباران شدید مواضع داعش در موصل، تاکید کرد که منتظر اعلام ساعت صفر عملیات آزادسازی موصل هستیم.

سرتیپ «نجم الجبوری»، فرمانده عملیات آزادسازی استان «نینوا» تاکید کرد که گلوله باران و موشک باران مواضع «داعش» در شهر موصل و جنوب آن به صورت مستمر و گسترده ادامه دارد.

سرتیپ الجبوری درباره نیروهای شرکت کننده در عملیات آزادسازی شهر «موصل» نیز گفت: حیدر العبادی به عنوان نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق مشخص خواهد کرد که چه نیروهایی در عملیات آزادسازی شهر موصل، پایگاه داعش در عراق مشارکت خواهند کرد.

فرمانده عملیات آزادسازی استان نینوا افزود: تمام نیروها از جمله حشد شعبی، پیشمرگه و نیروهای پلیس محلی و همچنین نیروهای عملیات ویژه کاندیدای شرکت در این عملیات هستند.

الجبوری خاطرنشان کرد: حملات توپخانه‌ای و هوایی که مرکز تا جنوب موصل در معرض آن قرار دارد، مواضع فرماندهان و سرکردگان داعش و استحکامات این گروه در این نقاط را هدف می‌گیرد.

وی درباره زمان آغاز عملیات آزادسازی موصل نیز گفت: ساعت صفر عملیات به واسطه فرمانده کل نیروهای مسلح عراق مشخص خواهد شد و درحال حاضر نیروهای عراقی هیچ پیشروی و عملیات زمینی در این منطقه ندارند.
منبع: فارس

۱۳۹۵/۱/۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: