نسخه چاپی

تهیه‌كننده مختارنامه: قلبا ناراحت شدم

عکس خبري -تهيه‌کننده مختارنامه: قلبا ناراحت شدم

هشت تن از عوامل تولید سریال 'مختارنامه' در ساخت سریال 'الفاروق عمر' با موضوع زندگی عمر فعالیت می‌كنند

به گزارش نما، تهیه‌کننده 'مختارنامه' در واکنش به حضور عوامل این مجموعه در سریال 'الفاروق عمر' گفت: «قلبا ناراحت شدم».

محمود فلاح درباره حضور برخی از عوامل مجموعه تلویزیونی "مختارنامه" در سریال "الفاروق عمر" که به زندگی عمر می‌پردازد، گفت:

- همان موقع که بحث سریال "مختارنامه" مطرح بود، یک چیزهایی شنیده بودم که قرار است یک سریال تاریخی مذهبی در یکی از کشورهای عربی ساخته شود، اما نمی‌دانستم چیست و درباره موضوع آن نیز اطلاعی نداشتم.

- بعدها هم طی چند مصاحبه‌ای که داشتم درباره این موضوع صحبت کردم و گفتم که باید یک فکری برای بچه‌هایی که در این حوزه‌ها کار می‌کنند بشود تا جذب کشورهای دیگر نشوند.


- پس از قرار گرفتن در جریان این موضوع، ناراحت شدم. خیلی هم ناراحت شدم. اصلا فکر نمی‌کردم که برخی از دوستان ما در چنین پروژه‌هایی حضور داشته باشند.
- اگر بنا باشد دوباره کار مذهبی بسازم، قطعا این افراد دیگر اولویت من نخواهند بود. قطعا آن‌هایی که به این پروژه پیوسته‌اند، در جریان موضوع و محتوای سریال بوده‌اند، مگر می‌شود که ندانند در چه اثری کار می‌کنند؟ با توجه به این موارد اگر من بخواهم دوباره اثری بسازم، دیگر هیچ‌وقت از این افراد استفاده نخواهم کرد و از کسانی که تعهد بیشتری دارند، بهره می‌برم.

- من قلبا از شنیدن این خبر که تعدادی از همکاران ما پس از حضور در پروژه «مختارنامه» در یک سریال عربی با موضوع زندگی عمر حضور پیدا کرده‌اند، ناراحت شدم.

گفتنی است هشت تن از عوامل تولید سریال "مختارنامه" در ساخت سریال "الفاروق عمر" با موضوع زندگی عمر فعالیت می‌کنند

۱۳۹۱/۵/۱۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: