نسخه چاپی

بلیت قطارهای نوروزی همچنان موجود است

مدیركل راه‌آهن استان تهران: با وجود اینكه تاكنون بیش از یك میلیون قطعه بلیط قطار به‌فروش رسیده، اما همچنان بلیت موجود بوده و مردم می‌توانند نسبت به خریداری بلیت ‌های قطار اقدام كنند.

به گزارش نما، ، رضا شاکری با اشاره به برنامه‌ریزی ویژه شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی برای نوروز 95 اظهار داشت: برنامه‌های متنوع شرکت راه‌آهن به مناسبت این ایام از 25 اسفندماه آغاز شده است و تا 15 فروردین ماه 95 ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در ایام نوروز، 80 رام قطار از مبدأ تهران به سایر مقاصد اعزام خواهد شد که از این تعداد، 70 رام قطار‌هایی هستند که از مبدا تهران به سایر مقاصد کشور اعزام می‌شود و 10 رام قطار نیز به ‌صورت کمربندی از تهران عبور می‌کنند.

مدیرکل راه آهن تهران خاطرنشان کرد: در کل کشور 200 زوج قطار در این ایام سرویس‌دهی خواهند داشت که در مجموع ظرفیت صندلی ایجادی حدود یک میلیون و 860 هزار نفر صندلی است؛ با وجود اینکه تاکنون بیش از یک میلیون قطعه بلیط قطار به‌فروش رسیده است اما همچنان بلیت موجود بوده و مردم می‌توانند نسبت به خریداری بلیت ‌های قطار اقدام کنند.

وی تصریح کرد: در نوروز 95 با کاهش 5 درصدی ظرفیت اعزام قطار‌ها در مقایسه با سال گذشته مواجه هستیم که این کاهش ظرفیت به سبب خروج قطار‌های با عمر بالا از چرخه بهره‌برداری و افزایش کیفیت سرویس‌های مسافری ریلی است.

منبع: روابط‌عمومی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر

۱۳۹۵/۱/۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: