نسخه چاپی

مرگ براد پیت، جدیدترین شایعه هالیوودی ها

عکس خبري -مرگ براد پيت، جديدترين شايعه هاليوودي ها

برد پیت اخیراً قربانی شوخی‌های اینترنتی مبنی بر مرگ این بازیگر شده بود. شایعه‌ای که به سرعت در تمام آخر هفته در سراسر اینترنت منتشر شد این بود که این بازیگر در زمان اسکی روی برف در سوئیس به درختی برخورد کرده و کشته شده است.
داستان دروغی مرگ این ستاره 48 ساله بسیار شبیه شایعه‌ای است که برای چارلی شین در سال 2010 ساخته بودند ، چارلی که اکنون 46 ساله است گزارش شده بود که به دلیل حادثه‌ای که در طول اسکی روی برف برای وی رخ داده کشته شده است.

گویی هر ساله تعداد زیادی از هالیوودی‌ ها قربانی این خبر شده‌اند از جمله لینزی لوهان که قربانی سریالی این خبر بوده است.آخرین بار در جولای 2010 گفته شد بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر فوت کرده است. ولی با وجود تمام خبرهای متفاوت از مرگ او ، این بازیگر 26 ساله هنوز زنده است.

دیگر افراد مشهوری که ادعا شده بود فوت کرده‌اند ، جاستین بیبر ، بریتنی اسپیرز و تیلور سوئیفت بوده‌اند. حتی مایلی کایروس از سال 2007 چندین بار فوت شده اعلام شد و هر بار دلیل مرگ او غیر واقعی‌ تر بود.
با بررسی‌های صورت گرفته وب سایت اصلی که منشاء تمام این خبرها بود کشف شد و مدیر وب سایت گلوبال اسوشیتد نیوز در دفاع از خود عنوان کرد که در حقیقت کار او یک تبلیغ مجانی برای آن ستاره بوده است، چون این کار او به هیچ کس آسیبی نمی‌رساند و در مقابل مردم توجه بیشتری به آن ستاره می‌ کنند.

۱۳۹۱/۵/۱۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: