نسخه چاپی

تلاش یك زن برای به آتش كشیدن مسجد!

مسئولین مسجدی در شهر "اسلو" نروژ اعلام كردند: طبق آنچه دوربین های مدار بسته ضبط كرده اند، یك زن ناشناس هفته گذشته با ورود به این مسجد، در اقدامی خرابكارانه، در تلاش برای به آتش كشیدن این مسجد بود.

به گزارش نما به نقل از افکارنیوز، به گفته مسئولین مسجد "ماموریت جهانی اسلام" در شهر "اسلو" نروژ، هفته گذشته یک زن ناشناس به بهانه استفاده از سرویس بهداشتی وارد این مسجد شده و در تلاش بود تا این مسجد را به آتش بکشد.

دوربین های مدار بسته این مسجد نشان می دهند که این زن، پس از وارد شدن به سرویس بهداشتی، دستمال کاغذی ای را که همراه خود داشت، به آتش کشید و آن را در فضای راهروی بین سوریس ها بهداشتی رها کرد.

مسئولین این مسجد در این رابطه گفتند: هنگامی که این زن وارد مسجد شد و اقدام به عمل خرابکارانه خود کرد، ۱۵ مسلمان در طبقه فوقانی مسجد در حال برگزاری نماز جماعت بودند.

تاکنون مسجد ماموریت جهانی اسلام، در اختیار استفاده عموم قرار داشت و هر کسی برای حضور در مسجد، به جهت آشنایی با اسلام و یا خواندن نماز و یا استفاده از سرویس های بهداشتی، مجاز بود. ولی اینک پس از وقوع این اقدام خرابکارانه، مسئولین مسجد در صددند تا به جهت حفظ امنیت و آرامش، در قوانین این مسجد تجدیدنظر کنند.

۱۳۹۵/۳/۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...