نسخه چاپی

قاضی پور:چرا عزای عمومی اعلام نشد؟

نمایندگان آذربایجان در مجلس شورای اسلامی نسبت به عملكرد صداوسیما و همراهی نكردن مناسب با زلزله آذربایجان انتقاد كردند.


به گزارش نما به نقل از خبرآنلاین ، نادر قاضی پور نماینده ارومیه با اشاره به حادثه زلزله آذربایجان شرقی، گفت: چرا صداوسیما و رییس جمهور اعلام عزای عمومی نکردند اگر این حادثه در شاهرود یا سمنان رخ می داد عزای عمومی اعلام نمی کردند.

قاضی پور تصریح کرد: آیا جان ما آذربایجانی ها عزیز نیست، جان ما به اندازه یک مسابقه فوتبال و حاشیه های آن مهم نیست.

مسعود پزشکیان نماینده تبریز نیز از عملکرد صداوسیما در پوشش خبری زلزله ورزقان انتقاد کرد و گفت: صداوسیما اطلاع‌رسانی درستی از زلزله ورزقان نداشته است. انگار که نه انگار بین 70 تا صددرصد 200 روستا تخریب شد و 300 نفر کشته شدند و جمع زیادی بی‌خانمان شدند.

وی افزود:در سایت ها آمده است تلویزیون حتی برنامه خنده بازار را در چنین شرایطی پخش کرده است و این جای تاسف دارد و از رییس مجلس می‌خواهم به صداوسیما تذکر دهد.

اسدی نماینده مشکین شهر نیز در تذکری نسبت به اقدام صداوسیما در پخش خنده بازار تذکر داد و گفت: پخش خنده بازار در زمانی که دو روز عزای عمومی اعلام شده است چه توجیهی دارد. هیات رییسه باید شدیدا به صداوسیما تذکر دهد.

وی تصریح کرد: مسئولان صداوسیما خجالت بکشند آنجا مردم جان خود را از دست داده اند و اینجا خنده بازار پخش می کنند، بیگانگان با ما ابراز همدردی می کنند ولی صداوسیمای ما نه.

۱۳۹۱/۵/۲۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...