نسخه چاپی

واكنش قالیباف به خبر شهادت یك آتش نشان

در پی شهادت یكی از آتش نشانان پایتخت محمدباقر قالیباف در اینستاگرام خود با انتشار مطلبی تحت عنوان «شهادت» منتشر كرد.

به گزارش نما به نقل از تسنیم ، در پی شهادت یکی از آتش نشانان پایتخت محمدباقر قالیباف در اینستاگرام خود با انتشار مطلبی تحت عنوان «شهادت»؛ نوشت:

بامداد امروز ، جمعه ساعت 1:25 گروه نجات سه یکی از ایستگاه‌های آتش نشانی در غرب تهران عملیات امداد و نجات خود را در یک واحد مسکونی سه طبقه واقع در بلوار لاله آغاز کردند.

ساختمان مشتعلی که همشهریان مان در آن، ساعات استراحت خود را سپری می‌کردند و در این عملیات امداد و نجات 15 همشهری با جانفشانی آتش نشانان نجات پیدا کردند اما امدادرسانی به خانم 89 ساله معلولی که در زیرزمین این ساختمان بیهوش بود، باعث شد چشمان نگران طاها و یاسین فرزندان دو و پنج ساله آتش نشان 36 ساله گروه نجات و همسر گرامی‌اش همیشه به انتظار بماند.

علی قانع، مجاهدی که جان شریفش را بعد از 11 سال خدمت صادقانه به خلق خدا در این عملیات تقدیم کرد و به درجه رفیع شهادت نائل شد، یکی از فرزندان و خدمتگذاران مردم شریف ایران است که لحظه به لحظه برای آرامش مردم در فضایی به دور از جلوه گری به مجاهدت مشغولند.

شهادت لباس زیبایی است که برازنده قامت فرزندان دلیر این مرز و بوم است و شهادت علی قانع این فرزند شریف ایران را به خانواده همرزمان و ملت ایران تبریک و تسلیت گفته‌ و برای این عزیز سرافراز از درگاه حضرت حق علو درجات را خواهانم.

۱۳۹۵/۴/۲۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...