نسخه چاپی

شكایت برانكو ار انتشار رقم قراردادش

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به انتشار رقم قراردادش واكنش نشان داد.

به گزارش نما به نقل از تابناک، برانکو بعد از تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران درباره برد هفته نخست برابر سایپا گفت: برد خوبی بود اما ما اگر فولاد را نبریم، برد مقابل سایپا معنا نخواهد داشت. برد سایپا بعد از بردن فولاد اهمیت پیدا ما می کند.

برانکو ایوانکویچ درباره بازی برابر فولاد در هفته دوم گفت: تیم من از لحاظ فیزیکی آماده است و شرایط خوبی دارد و انتظار دارم این آمادگی را در زمین نیز ببینیم.

برانکو در ادامه درباره رضایت هواداران از بازی و نتیجه تیمش در هفته نخست گفت: از شادی هواداران بسیار خوشحالیم. واقعیت این است که تمام هدف و ماموریت ما شاد کردن هواداران است و قول می‌دهم که در هفته دوم نیز تلاش کنیم تا آنها را شاد کنیم. از شادی هواداران بازیکنان و مجموعه تیم نیز انرژی می‌گیرند و با انگیزه بیشتری در زمین ظاهر می‌شوند.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوالی درباره وضعیت محمدامین آرام طبع مدافع تازه وارد تیمش گفت: متاسفانه آرام‌طبع از ناحیه عضله چهارسر مصدوم شده و نیاز به استراحت دارد. فکر می‌کنم با توجه به شرایطی که او دارد پس از چهار هفته ابتدایی و تعطیلات لیگ آماده بازی شود.

برانکو در ادامه درباره سوالی درباره جدایی لوبانف دروازه‌بان ازبکستانی تیمش گفت: از لوبانف تشکر می‌کنم. بازیکن حرفه‌ای بود و بسیار به ما کمک کرد. در فصل گذشته در بدترین شرایط و در موقعیتی که سوشا را نداشتیم، جای او درون دروازه ایستاد و به ما کمک کرد. برای او بهترین آرزوها را دارم. او مشکل شخصی داشت و باشگاه نیز او را درک کرد و به واسطه مشکلاتش به او اجازه جدایی داد. واقعیت این است که جدایی او ما را غافلگیر کرد اما این مشکل را خیلی زود حل می‌کنیم و جای نگرانی وجود ندارد.

سرمربی پرسپولیس درباره انتشار قرارداد مربیان و بازیکنان توسط سازمان لیگ و دلخوری برخی از همکارانش نظیر جلالی و فرکی گفت: این یک کار بسیار غیرحرفه‌ای و بسیار بد بود. هیچ دلیلی برای انتشار قرارداد بازیکنان و مربیان وجود ندارد. قراردادها جزو اسرار حرفه‌ای باشگاه، مربی و بازیکنان هستند و یک مساله شخصی است که کسی حق ورود به آن را ندارد. من چیزی برای پنهان کردن ندارم اما خانم من هم نمی‌داند که میزان قرارداد من چقدر است. انتشار قراردادها حکم ورود به حریم خصوصی افراد را دارد و از همین رو حتی می‌توان بابت آن شکایت کرد.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به این سوال که با فاصله گرانترین مربی لیگ است نیز گفت: من ارزان‌ترین مربی‌ لیگ هستم. من ارزان‌ترین مربی 10 سال اخیر پرسپولیس هستم جزئیات این مساله برای من مهم نیست. من با 60 درصد قیمت خودم در پرسپولیس کار می‌‌کنم. دلیلی برای خجالت از این مساله ندارم. پشت سر من رزومه، نتایج خوب و مقام‌ها و جام‌های قهرمانی است. تماشاگران بیشماری را دوباره به استادیوم بازگرداندم و هوادارن را با فوتبال آشتی دادم. از این اتفاق هم لیگ سود برد،‌هم پرسپولیس و هم سازمان لیگ. اسپانسرها نیز بیشتر شدند. البته فراموش نکنید که همه کارها را بازیکنان انجام دادند و من فقط مربی بودم.
ثبت: ۱۳۹۵/۵/۷

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: