نسخه چاپی

واژگونی خودروی سواری پنج كشته برجا گذاشت

واژگونی یك دستگاه خودروی سواری سمند حامل 15 مهاجرغیر قانونی بامداد پنجشنبه در كیلومتر 85 جاده نایین به اردستان در شرق استان اصفهان پنج كشته برجا گذاشت.

به گزارش نما رضاعباسی رئیس اورژانس نایین به ایرنا گفت: این حادثه حوالی ساعت یک و نیم بامداد امروز پنجشنبه رخ داد که در پی آن چهار سرنشین خودرو در محل حادثه و یک نفر در بیمارستان جان باختند.
وی افزود: همچنین 10 نفر دیگراز سرنشینان این خودرو مصدوم شدند که به وسیله پنج دستگاه آمبولانس متعلق به گروه های امدادی نایین واردستان به بیمارستان شهید بهشتی اردستان منتقل و هشت تن آنان برای ادامه درمان به بیمارستان های آیت الله کاشانی ، امین ، الزهرا (س) و عیس ابن مریم اصفهان اعزام شدند.
به گزارش ایرنا جانباختگان و مصدومان این حادثه اتباع کشور افغانستان بودند که به شکل غیر قانونی در حال گذر از جاده های شهرستان نایین در شرق استان اصفهان به منظور عزیمت به سایر نقاط کشور بودند.
شهرستان کویری نایین به سبب موقعیت جغرافیایی و همجواری با استان های شرقی کشور یکی از مجاری انتقال مواد مخدر ، کالای قاچاق و نیز محل فعالیت قاچاقچیان انسان است.
قاچاقچیان انسان مهاجرین غیر قانونی را که بیشتر اتباع کشور افغانستان هستند از شرق کشور به سایر نقاط منتقل می کنند.
پیش از این و در موارد مشابه بروز حادثه برای خودروهای حامل اتباع خارجی که با سرعت غیر مجاز در جاده های نایین رانندگی می کردند ، سبب مرگ و مصدوم شدن سرنشینان این خودروها شده است.
شهرستان نایین با40 هزار نفر جمعیت در140کیلومتری شرق اصفهان قراردارد.

۱۳۹۵/۷/۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...